Ricinų aliejus

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Ricinos
Filtruoti

Nerimaujate dėl randų, retėjančių antakių ar išsišakojusių galiukų? Išmėginkite natūralų ricinų aliejų ir džiaukitės daugybe jo poveikio odai, blakstienoms, antakiams, plaukams ir nagams pranašumų!

Ricinų aliejaus sudėtyje gausu vitamino E, mineralų, baltymų ir kitų svarbių maitinamųjų medžiagų. Kokie yra tikrieji jo pranašumai?

Ricinų aliejaus nauda odai

Ricinų aliejus pasižymi stiprinamuoju poveikiu veido ir viso kūno odai. Jis atkuria ir užrakina drėgmę odos viduje, apsaugodamas ją nuo ankstyvo senėjimo. Ricinų aliejus taip pat naikina dermatitą, egzemą ir pastebimai sumažina randus. Tai dar ne viskas – jis taip pat gali būti naudojamas karpoms. Vos du kartus per dieną tepant karpas ricinų aliejumi jos visiškai išnyks.

Ricinų aliejaus nauda blakstienoms ir antakiams

Jei pastebite, kad antakiai ar blakstienos retėja, nereikia pulti į neviltį. Kas vakarą prieš eidami miegoti ištepkite antakius ir blakstienas ricinų aliejumi. Pastebimų rezultatų ilgai laukti nereikės!

Ricinų aliejaus nauda plaukams

Ricinų aliejus – nuostabi priemonė, skatinanti plaukų augimą. Du kartus per savaitę įmasažuokite šį aliejų į galvos odą, palikite per naktį ir išplaukite. Nepamirškite ir išsišakojusių plaukų galiukų. Užlašinę kelis lašelius šilto ricinų aliejaus ant plaukų galiukų ir išplovę jį po 30 minučių galėsite džiaugtis nuostabiais rezultatais.

Notino.lt rasite Saloos, Renovality, Dr. Feelgood ir kitų prekių ženklų ricinų aliejaus už puikią kainą. Išmėginkite ricinų aliejų jau dabar ir įsitikinkite nepriekaištingu jo poveikiu!