Arganų aliejus

Ne be priežasties arganų aliejus yra vadinamas „skystuoju auksu“ ar net „Maroko auksu“. Šis retas aliejus yra itin naudingas odai, plaukams ir nagams.

Jo sudėtyje yra daug vitamino E, nepakeičiamųjų riebalų rūgščių ir antioksidanto, vadinamo tokoferoliu. Kokiu poveikiu pasižymi arganų aliejus?

Arganų aliejus odai

Galima teigti, jog arganų aliejus veikia odą tarsi magiškas eliksyras. Jis maitina ir drėkina odą atkurdamas jos elastingumą ir glotnindamas raukšles. Šis aliejus taip pat mažina sebumo gamybą, gydo aknę, egzemą ir nudegimus.

Arganų aliejus plaukams

Arganų aliejus suteikia plaukams žvilgesio, juos stiprina ir daro atsparesnius aplinkai. Jis maitina plaukus nuo šaknų, ramina sudirgusią galvos odą ir atkuria suskilusius galiukus.

Kaip naudoti arganų aliejų?

Veidui ir kūnui pakaks vos kelių lašelių aliejaus, kuriuos reikia švelniai įmasažuoti į odą. Aliejus greitai susigeria į odą ir nepalieka lipnios plėvelės. Naudodami arganų aliejų plaukams pirmiausia įsitikinkite, kad plaukai yra pakankamai drėgni. Tada tepkite aliejų, susukite plaukus į rankšluostį ir palaukę maždaug valandą išplaukite plaukus.

Notino.lt rasite ekologiškų Saloos, Dr. Feelgood, Soaphoria ir kitų prekių ženklų arganų aliejų. Įsitikinkite nepaprastu šio aliejaus poveikiu jau šiandien!