Garbanojimo žnyplės: plaukų tiesinimo ir garbanojimo žnyplės „du viename“

Plaukų tiesintuvas garbanotuvas du viename
Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Prekės ženklas
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai

Susipažinkite su plaukų garbanojimo ir tiesinimo žnyplėmis

Vienas įrankis tūkstančiams skirtingų šukuosenų! Plaukų garbanojimo ir tiesinimo žnyplės – dvejopą funkciją atliekantis prietaisas, padėsiantis sukurti verslo susitikimams tinkančias glotnias tiesių plaukų šukuosenas ir puoštis seksualiomis paplūdimio bangomis ruošiantis į nuotaikingą pasimatymą! Sutaupykite pinigų ir vietos spintelėje rinkdamiesi prietaisą, kuris garbanoja ir tiesina plaukus.

Kaip naudoti plaukų garbanojimo ir tiesinimo žnyples?

Galite rinktis vieną iš dviejų bazinių prietaiso variantų:

 • apvalias tiesinimo žnyples su prailgintomis apvaliomis plokštelėmis, padėsiančiomis ištiesinti plaukus ir sukurti elegantiškas banguotų plaukų šukuosenas pasitelkiant tinkamą techniką.
 • daugiafunkces garbanojimo ir tiesinimo žnyples „du viename“ su priedais. Jums tereikės pasirinkti tinkamą priedą paverčiant tiesinimo įrankį garbanojimo ar net gofravimo žnyplėmis. Plaukų garbanojimas tiesinimo žnyplėmis reikalauja šiek tiek įgūdžių, tad pasirinkę daugiafunkces garbanojimo ir tiesinimo žnyples su priedais šį darbą atliksite daug lengviau.

Rinkdamiesi daugiafunkces plaukų garbanojimo ir tiesinimo žnyples atkreipkite dėmesį į šias savybes:

 • reguliuojamą temperatūrą. Be šios funkcijos rizikuojate pažeisti plaukus ar nesulaukti norimo rezultato. Iš esmės, kuo plonesni ir labiau pažeisti jūsų plaukai, tuo žemesnę temperatūrą turite rinktis (iki 160 °C). Nepaklusnūs plaukai gali atlaikyti aukštesnę temperatūrą (daugiau nei 190 °C);
 • plokštelių paviršius. Keraminis paviršius greičiau įkaista ir sugarbanoja plaukus. Tokio paviršiaus plokštelėmis plaukai slysta lyg sviestu. Turmalino plokštelės leidžia išvengti statinio krūvio ir plaukų šiaušimosi.

Daugiau naudingų patarimų renkantis plaukų garbanojimo ir tiesinimo žnyples rasite:

 • trumpiems plaukams rinkitės siauresnes plaukų garbanojimo ir tiesinimo žnyples, nes jas naudoti lengva net kuriant trumpų plaukų šukuosenas;
 • naudodami valdymo mygtukus, esančius prietaiso šone, dar labiau palengvinsite plaukų garbanojimo procesą ir išvengsite netyčinių temperatūros pakeitimų ar žnyplių išjungimo;
 • jei ieškote lengvai naudojamo prietaiso ir nenorite mazgyti susipynusių laidų, ieškokite plaukų garbanojimo ir tiesinimo žnyplių su besisukančiu laidu.

Kaip sugarbanoti plaukus naudojant plaukų tiesinimo žnyples?

Šiai užduočiai reikia šiek tiek kantrybės ir praktikos, tačiau tai greitai išmokstama. Nepamirškite apsaugoti plaukus nuo pažeidimų naudodami apsaugos nuo karščio priemonę, niekuomet neviršykite maksimalios temperatūros, kuri tinka jūsų tipo plaukams, ir visuomet vadovaukitės gamintojo instrukcijomis.

Rekomenduojamas plaukų garbanojimo naudojant tiesinimo žnyples būdas:

 1. Kruopščiai iššukuokite plaukus ir paskirstykite juos į sruogas.
 2. Dėkite sruogą tarp plaukų tiesinimo žnyplių plokštelių ir suspauskite jas nenaudodami jėgos (taip plaukai lengviau slys žnyplėmis).
 3. Idealiausiu atveju pasukite plaukų tiesinimo žnyples 180° kampu nuo veido (iš plaukų sruogos suformuodami U raidę). Kuo labiau suksite prietaisą palei jo ašį, tuo smulkesnes ir tankesnes garbanas sukursite.
 4. Praėjus kelioms sekundėms pradėkite slinkti žnyples plaukų galiukų link ir paleiskite sruogą. Štai ir viskas – jūsų garbanos suformuotos!
 5. Kuo arčiau šaknų pradėsite, tuo išraiškingesnių garbanų sukursite.

Domitės plaukų garbanojimo ir tiesinimo žnyplėmis? Išsirinkite jas parduotuvėje notino.lt, kurioje rasite geriausias šukuosenos formavimo priemones!