Kvepalų mėginiai

Perkamiausi

Suraskite savo mėgstamą aromatą artėjančiam sezonui ar net visiems ateinantiems metams. Užsisakykite nedidelius kvepalų mėginius ir išsirinkite patinkančius!

Kodėl vertėtų įsigyti kvepalų mėginius:

  • Mėginys padės išbandyti aromatą ir nuspręsti, ar norite įsigyti visą jo pakuotę.
  • Naujus kvepalus galite netrukdomai išbandyti namuose, jums patogioje aplinkoje. Taip susipažinsite su visais aromato niuansais įvairiose jo atsiskleidimo fazėse bei jo laikymosi ore trukme.
  • Kvepalų mėginiai puikiai tinka kelionėse. Jie praktiškai neužima vietos ir gali būti naudojami kaip įprasti kvepalai, kuriuos visada galite turėti rankinėje ir atšviežinti savo aromatą bet kur ir bet kada.

Nepamirškite, kad žmogaus nosis pajėgi užuosti tik 3 kvapus iš eilės, todėl bandant kvepalus parduotuvėje netrukus tampa sudėtinga jausti skirtumą tarp pavienių aromatų. Būtent todėl verta įsigyti kvepalų mėginius ir juos išbandyti individualiai, pvz., po vieną per dieną.

Notino.lt siūlo kvepalų dekantus, nedidelius kvepalų purkštukus bei miniatiūrinius buteliukus prabangiose dovanėlių rinkinių pakuotėse. Pasirinkite patinkančius iš žinomų prekių ženklų arba mažiau žinomų vardų.