Dolce & Gabbana Light Blue

Dolce & Gabbana Light Blue kolekcija

Vyrams ir moterims skirtuose Dolce&Gabbana Light Blue kvepaluose slypi džiaugsmas ir lengvabūdiškumas, būdingas gyvenimui šalia Viduržemio jūros. Šie spalvingi, gaivūs gėlių ir vaisių kvapai užfiksuoja saulės persmelktas vasaros dienas ir akinančias, ramias naktis ir atspindi tikrąjį laisvo gyvenimo būdą. Šviesiai mėlyna dangtelio spalva primena giedrą dangų ir tviskančią ilgų, užsitęsusių atostogų jūrą. Ar esate pasiruošę palepinti savo uosles?

Apie Dolce ir Gabbana

Domenico Dolce ir Stefano Gabbana įkūrė Dolce & Gabbana prekės ženklą 1985 m. Milane. Domenico Dolce kilęs iš mados kūrėjų šeimos, jo tėvai turėjo nedidelį drabužių verslą, kuriame Domenico pagelbėdavo nuo pat vaikystės. Stefano Gabbana studijavo grafiką, tačiau netrukus susidomėjo mada. Pirmoji jų kolekcija pavadinimu Real Women sulaukė didelės sėkmės ir 1987 m. jie išleido trikotažo liniją, po kurios buvo sukurtos ir maudymosi kostiumėlių bei apatinio trikotažo linijos. Pirmoji jų kolekcija vyrams pasirodė 1990 m., tuo metu Dolce ir Gabbana taip pat įsitvirtino kaip lyderiai ir kvepalų scenoje – nuolat kurdami naujoves ir pritaikydami jas savo kvapams dizaineriai rodė naują kryptį šiam nuolat kintančiam pasauliui.

Šis prekės ženklas taip pat pristatė prabangių aksesuarų, akinių ir muzikos kompaktinių diskų seriją. Dolce ir Gabbana dizainai yra išradingi, įkvėpti Viduržemio jūros gyvenimo būdo. Jų kolekcijas įkvėpė Anna Magnani, Sophia Loren, Claudia Cardinale ir kt. Tikra Dolce ir Gabbana moteris yra drąsi, atsidavusi šeimai, ji mėgsta ir nuslėpti, ir atskleisti savo korseto liniją, nėrinius, apatinį trikotažą, jausmingus galvos apdangalus. Ji provokuojanti, moteriška ir besididžiuojanti savo kūnu. Dolce ir Gabbana dizainus įkvėpė gražios, švelnios, moteriškos ir žinančios savo vertę moterys.

Dolce ir Gabbana Light Blue moterims

Atraskite D&G Light Blue kolekciją puslapyje notino.lt ir mėgaukitės gaiviais vasaros kvapais, kurie nuves jūsų mintis atostogų link! Light Blue kvepalų linija gavo keletą kvepalų apdovanojimų, o jų kūrėjai labai didžiuojasi jos išliekamąja verte. Dolce ir Gabbana kvepalai pradžiugins kiekvieną kvepalų entuziastą!

Light Blue tualetinis vanduo

The Light Blue aromatas yra gaivus gėlių ir vaisių kvapas atskleidžia Viduržemio jūros gyvenimo būdą, pietiečių atvirą širdį ir jausmingumą bei parodo jų nuotykius mėgstančią asmenybę. Dolce ir Gabbana moteris yra moderni, moteriška, stipri, tačiau kartu ir jausminga. Ji nepriklauso nuo kitų nuomonės, todėl yra visiškai nenugalima. Dolce ir Gabbana Light Blue tualetinis vanduo yra gaivus ir kvepia gėlėmis, o aromatas sužadina lengvabūdiškumą ir džiaugsmingą nuotaiką bei primena nepamirštamus vasaros įspūdžius, kuriuose – mėlynas dangus ir jūra. Rožių, obuolių, muskuso ir jazminų natos itin harmoningai dera, taip atspindėdamos šiuolaikinės moters moteriškumą, stiprumą ir jausmingumą.

Light Blue Eau Intense parfumuotas vanduo

Light Blue Eau Intense siūlo pabėgti tiesiai į Viduržemio jūros mėlynumą. Dolce ir Gabbana Light Blue Eau Intense aromate dera nenugalimas kvapų duetas: prinokusi citrina ir traškus žalias obuolys. Darniai susiliejančios su šviežių vaisių aromatu yra elegantiškos jazminų ir medetkų gėlių natos – šios suteikia aromatui moteriško jausmingumo ir stiprybės.

Šis svaiginantis kvapas yra ir gyvybingas, ir švelnus, o subtilios medienos ir muskuso užuominos suteikia jam viliokiškumo. Light Blue Eau Intense yra ne tik kvapas, bet ir visa buteliuke telpanti Viduržemio jūros grožio esybė.

Dolce ir Gabbana Light Blue vyrams

D&G kvapai yra visuomet gaivūs ir madingi. Kiekviena Dolce ir Gabbana priemonė po skutimosi naudotojui siūlo ką nors naujo ir įdomaus – tą patį suteikia ir Light Blue kvepalai, kurie Niujorko meno ir dizaino muziejuje buvo pristatyti kaip vienas novatoriškiausių šimtmečio kvapų. Toks kvapas turėtų būti kiekvieno kvepalų kolekcijoje!

Light Blue Pour Homme tualetinis vanduo

Light Blue Pour Homme yra gyvenimo džiaugsmą ir viliokišką gundymą apimantis kvapas. Dolce & Gabbana vyras yra stiprus ir vyriškas, jis mėgsta rūpintis savo kūnu. Dolce ir Gabbana Light Blue tualetinio vandens aromate slypi gaivus, aštrus ir jausmingas Viduržemio jūros kvapas – tai puiki vieta paslaptingoms vilionėms bei natūraliai Dolce ir Gabbana žmogaus buveinei. Light Blue Pour Homme aromate yra sultingo, saulėje prisirpusio sicilietiško mandarino kvapo, kuris puikiai dera su lengvu kadagio ir greipfruto kvapu. Įgimtą vyrišką seksualumą atskleidžia ir jausmingas palisandro, pipirų, ąžuolo samanų ir muskuso mišinys, kuris užuodžiamas pagrindinėse kvapo natose. Tai puikus vyriškas aromatas, kuriame atsiskleidžia su niekuo nesupainiojamas Viduržemio jūros lengvumas, būdingas visa The Light Blue aromatų gamai.

Light Blue Pour Homme Eau Intense parfumuotas vanduo

Light Blue Eau Intense Pour Homme aromatas yra panašus į Light Blue Pour Homme, tačiau jo kvapas yra kiek intensyvesnis. Citrusinių vaisių mandarino ir greipfruto kokteilis suteikia kvapui Viduržemio jūros mėlynumo gaivos ir elegantiškumo. Aromatinių kadagių natos primena mėlynus Viduržemio jūros vandenis. Vyriško Dolce ir Gabbana Pour Homme Eau Intense kvapo jausmingumą pabrėžia švelnus raudonmedžio, pipirų ir ąžuolo samanų mišinys, kuris justi kaip pagrindiniai kvapo motyvai. Šis aromatas išsyk sugundo ir provokuoja – tai tikras Viduržemio jūros žavesys. Kvape justi ir pagrindinė muskuso užuomina, kuri atspindi The Light Blue naudojančio vyro jausmingumą.

Dolce ir Gabbana dovanų rinkiniai

Padovanok vasarą! Dolce Gabbana Light Blue kolekcijoje yra prabangių dovanų rinkinių. Tai puiki dovana kiekvienam kvepalų mėgėjui jūsų šeimoje. Pats laikas pasilepinti vasaros kvapu, kuris neabejotinai taps jūsų vizitine kortele!

Atraskite D&G Light Blue kolekciją notino.lt ir išsirinkite mėgstamo Light Blue aromato odos priežiūros priemonių. Tegul vasaros kvapas išlieka ant jūsų odos visą dieną ir sužavi visus praeivius!