Depiliacinės juostelės

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Prekės ženklas
Odos tipas
Lytis / amžiaus grupė
Perkamiausi

Džiaukitės glotnia oda ištisas savaites! Plaukelių šalinimasvašku – tai lengvas ir veiksmingas plaukų šalinimo būdas, kurio rezultatai yra ilgalaikiai. Išmėginkite plaukelių šalinimo vašką, cukraus pastą arba patogiais vaško juosteles veidui, kojoms ir pažastims!

Plaukelių šalinimo vaškas lengvai prilimpa prie nepageidaujamų plaukelių ir leidžia išrauti juos vienu judesiu. Jis pašalina plaukelius su šaknimis, juos silpnina ir suteikia odai ištisas savaites išliekantį glotnumą.

Kaip naudoti vaško juosteles?

Prieš naudojant vaško juosteles geriausia nuplauti ir nusausinti tam tikrą kūno sritį. Atsargiai sušildykite vaško juosteles patrindami jas tarp delnų, atskirkite juosteles ir prilipdykite jas ten, kur norite pašalinti plaukelius. Išlyginkite vaško juostelę pagal plaukų augimo kryptį ir greitu judesiu nulupkite juostelę traukdami priešinga kryptimi.

Kaip išsirinkti tinkamas vaško juosteles?

Rinkitės vaško juosteles atsižvelgdami į sritį, kurią norite epiliuoti. Mūsų parduotuvėje rasite specializuotas vaško juosteles intymioms vietoms, veidui, pažastims ir kojoms. Jei jus vargina odos sudirgimas, rinkitės jautriai odai skirtas vaško juosteles.

Plaukelių šalinimas cukrumi

Nerimaujate, kad plaukelių šalinimas vašku per daug skausmingas ir gali sukelti alerginę reakciją? Išmėginkite cukraus pastą! Kitaip nei plaukelių šalinimo vaškas, cukrus tepamas prieš plaukelių augimo kryptį ir nuplėšiamas plaukelių augimo kryptimi. Tai reiškia, kad toks plaukelių šalinimo būdas yra švelnesnis odai, mažina odos sudirgimą ir gali būti naudojamas jautriai odai.

Mūsų parduotuvėje rasite populiariąsias Purity Vision cukraus pastas, patikimus Veet arba Arcocere plaukelių šalinimo vaškus ir vaško juosteles. Išsirinkite geriausią priemonę jau šiandien!