Pereiti prie pagrindinio turinio

Renkatės kvepalus internetu? Patarsime, kaip neapsirikti!

2022-10-04

Notino

Skaitinys 4 minutėms

Renkantis kvepalus internetu, iškyla daugybė privalumų – pirkėjui suteikiama galimybė pasinaudoti šauniu kvapų vadovu arba ramiai išmėginti kvepalų mėginius savo namuose. Sužinokite, ką turite daryti, kad kvepalų pirkimas internetu taptų džiugia pramoga.

Legendinė mados dizainerė Coco Chanel sakydavo, kad „kvepalai yra nematomas, tačiau būtinas ir nepakeičiamas mados aksesuaras. Jis praneša apie moters atėjimą ir primena apie moterį jai išėjus.“ Teisingai parinktas kvapas iš tiesų gali tapti puikia jūsų stiliaus detale. Patarsime jums, kaip išsirinkti nepakartojamą kvapnųjį palydovą, nesvarbu, ar ieškote kvepalų sau, ar norite nustebinti savo artimą žmogų gimtadienio arba Kalėdų proga.

Kokie gamtos kvapai jums patinka?

Kvepalus internetu galite išsirinkti tokiu būdu: sužinokite, kas „jus sieja“ su jūsų mėgstamais kvepalais, pasidomėkite, iš kokių kvapiųjų medžiagų jie susideda ir atraskite, kokie aromatai jums iš tikrųjų patinka. Išsirinkti kvepalus remiantis jų sudėtinėmis dalimis tikrai nėra sudėtinga Pagalvokite, kokie gamtos kvapai jums patinka, koks aromatas nuo jūsų turėtų sklisti (ar tai – gėlių, medienos, pikantiškų natų, o galbūt – citrusinių vaisių kvapai?) ir kokią nuotaiką turėtų sukelti kvepalai. Jums nepaprastai patinka saldūs kvapai? O gal mieliau rinktumėtės gaivinančias natas? 

Renkamės kvapą pagal kvapiųjų medžiagų koncentraciją

Šaltesniu oru ar žiemą labiau tinka didesnės koncentracijos kvapai, sportuojant geriausia naudoti tualetinį vandenį, kurio subtilus aromatas netrikdo net ir karštomis vasaros dienomis. Odekolonas išsiskiria gaiviu ir neįkyriu aromatu, o gaivųjį vandenį (eau fraîche) galite purkšti tiesiai ant drabužių. Taigi, kurį iš jų pasirinksite?

Išbandykite kvepalų mėginius

Didelis privalumas renkantis kvepalus namuose yra tas, jog galite nuodugniai išstudijuoti visą informaciją apie jus dominančius kvepalus: perskaityti išsamų jų aprašymą ir vartotojų atsiliepimus, pasidomėti sudedamosiomis medžiagomis bei prekės ženklo istorija arba sužinoti, kas yra šių kvepalų reklaminis veidas. Taip lengviau išsirinksite geriausią ir jums tinkamiausią produktą. Užsisakykite mėginius, kuriuos galėsite ramiai išbandyti savo namuose, neblaškomi parduotuvės kvapų, kitų pirkėjų ar triukšmingos aplinkos. išsiaiškinkite, kaip kvepalai reaguoja su jūsų oda ir kaip atsiskleidžia aromatai. 

Ką geriau rinktis – patikrintą ar naują kvapą?

Rinkantis kvepalus internetu daug kas priklauso nuo jūsų nuostatų. Ar ieškote išmėginto ir gerai pažįstamo kvapų derinio, kuriuo tikrai nenusivilsite? O gal norite ekspermentuoti ir atrasti kažką nepatirto? Tokiu atveju siūlome įsigyti Beauty box ir išmėginti naujus aromatus savo namuose. Tai paprasčiausias būdas prieš užsisakant didelę pakuotę išsiaiškinti, kas jums labiausiai tinka. 

Būtinai atkreipkite dėmesį į kvepalų aprašymą ir vartotojų atsiliepimus. Ar jie tinka jūsų skoniui ir gyvenimo būdui? O gal visgi geriau pasirinkti saugų variantą ir įsigyti mūsų perkamiausius kvapus  arba prabangius nišinius kvepalus.

Puikiausi kvapai jums. Norite išmėginti?

Neišmeskite akiai mielo kvepalų buteliuko

Ką daryti, kai pasibaigia mėgstamas kvapas? Neišmeskite sunaudotų kvepalų buteliuko. Interneto parduotuvėje Notino galite nusipirkti pakaitinių užpildų ir lengvai užpildyti buteliuką (yra ne visų kvepalų užpildų). Taip ne tik sutaupysite pinigų, bet ir padarysite gerą darbą gamtai. O tai išties svarbu. 

Tikimės, kad dabar jau žinote, kaip išsirinkti tinkamus kvepalus internetu. Jei vis dar dvejojate, prireikus, galite dar kartą perskaityti mūsų paprastą vadovą!