Pereiti prie pagrindinio turinio

Valentino dienos makiažas pagal Emily in Paris

Sukurkite romantišką fėjos įvaizdį, kurį sukurti įkvėpė serialas Emili Paryžiuje. Švelnūs rausvi tonai su blizgučiais išryškins jūsų grožį, kuriuo žavėsite ne tik per Valentino dienos vakarienę, bet ir vaikštinėdama po miestą blausioje žibintų šviesoje. Nesvarbu, ar esate gimtajame mieste, ar prie Eifelio bokšto, su šiuo makiažu pasijusite taip, tarsi būtumėte romantiškiausioje pasaulio vietoje. Keliaukite kartu su mumis į šio įvaizdžio kūrimo kelionę žingsnis po žingsnio.

Pirmasis žingsnis

Antakius iššukuokite ir nupieškite papildomų plaukelių, kad antakiai atrodytų pilnesni.

Antrasis žingsnis

Akies kamputį padažykite tamsiausiu paletės šešėliu ir šešėliuokite įstrižai į viršų, kad vizualiai pailgintumėte akį ir išgautumėte vadinamąjį katės akių efektą.

Trečiasis žingsnis

Ant judančios voko dalies naudokite švelnaus blizgesio turinčius rausvo atspalvio šešėlius.

Ketvirtasis žingsnis

Akies kamputį ant apatinio voko ir dalį viršutinės judančios voko dalies patepkite pieštukiniu šviesiu metalizuotu šešėliu, kad žvilgsnis spindėtų.

Penktasis žingsnis

Paryškinkite akis blakstienų tušu.

Šeštasis žingsnis

Jei norite išgauti vadinamąjį katės akių efektą, priklijuokite blakstienas. Galite naudoti visą blakstienų liniją arba padalyti ją pusiau ir priklijuoti tik ant išorinės akie dalies.

Septintasis žingsnis

Tęskite makiažą paruošdama odą ir užtepdama šviesinančio makiažo pagrindo. Visada rinkitės tokį atspalvį, kuris geriausiai atitinka jūsų natūralų odos atspalvį.

Aštuntasis žingsnis

Veido odą šešėliuokite maskuokliu, kuris taip pat paslėps ir jūsų odos netobulumus.

Devintasis žingsnis

Užtepkite skystų skaistalų neįprastai – ne tik ant skruostų bet ir ant nosies, kad sukurtumėte saulės nudegintos odos įspūdį. Švelniai įmasažuokite jį pirštais arba išsklaidykite šepetėliu. Naudokite rausvą atspalvį.

Dešimtasis žingsnis

Pirštu šiek tiek skystų skaistalų įtapšnokite ant skruostų ir ant nosies galiuko, kad išbaigtumėte šį spindintį įvaizdį.

Vienuoliktasis žingsnis

Lūpas padažykite švelnaus atspalvio aksominiais lūpų dažais. Kad būtų paprasčiau, iš pradžių lūpas galite apvesti kontūriniu pieštuku.