Pereiti prie pagrindinio turinio

Valentino dienos manikiūras: švelnios juodos širdelės

Kaip parodyti, kad esame nusiteikusios romantiškai nuo galvos iki kojų? Žinoma, pasipuošus teminiu manikiūru! Norinčioms žaismingai paeksperimentuoti, turime idėjų, kaip išreikšti save kūrybingai. Mėgstate subtilius motyvus, o gal ryškų, aistras pažadinantį manikiūrą?

1 ŽINGSNIS

Ant kruopščiai nuvalyto ir nuriebalinto nago užtepkite ploną nagų lako pagrindo sluoksnį. Taip jūsų manikiūras išliks ilgiau ir apsaugosite natūralų nagą nuo spalvos pasikeitimo. Prieš tęsdamos, leiskite lakui gerai išdžiūti.

2 ŽINGSNIS

Užtepkite du plonus švelniai rožinio nagų lako sluoksnius. Laką tepkite taip, kad gerai padengtumėte nagų galiukus.

3 ŽINGSNIS

Nagų taškavimo įrankį pamerkite į blizgų juodą laką ir uždėkite ant nago du taškelius. Jie turi būti kuo arčiau vienas kito, kad širdelės viršus gautųsi taisyklingos formos. Tačiau žiūrėkite, kad taškeliai nesusilietų.

4 ŽINGSNIS

Paimkite ploną teptuką ir pamerkę į juodus taškelius nupieškite širdelės kontūrą.

5 ŽINGSNIS

Užspalvinkite širdelės vidų juodu laku. Tą patį padarykite ant likusių nagų, kuriuos norite papuošti šiuo piešiniu. Kad atrodytų dailiau, kai kuriuos nagus palikite be širdelių.

6 ŽINGSNIS

Užtepkite apsauginį nagų lako sluoksnį ir leiskite jam gerai išdžiūti. Jis užtikrins ne tik manikiūro ilgaamžiškumą, bet ir suteiks nagams tobulo spindesio, kuris dailiai išryškins rožinio nagų lako blizgesį.

PATARIMAS: naudokite nagų laką su smulkiais blizgučiais – taip jūsų manikiūras atrodys dar įspūdingiau.

- Katka Poláková

Nagų lakas