Pereiti prie pagrindinio turinio

Romantiškas įvaizdis Valentino dienai

Norite pasijusti tarsi nužengusi nuo raudonojo kilimo? Parengėme jums patarimus, kaip sukurti tobulą šventinį įvaizdį. O visų geriausia yra tai, kad tobulam įvaizdžiui reikės vos keturių kosmetikos priemonių ir jūsų mėgstamo veidrodžio!

1. ŽINGSNIS:

Bet kokio ilgalaikio makiažo paslaptis yra kokybiškas makiažo pagrindas. Skystas makiažo pagrindas L'Oréal Paris True Match nepriekaištingai padengia ir drėkina odą dienos metu, be to, sukuria natūralios išvaizdos efektą. Tai puikus palydovas ne tik per šventes, bet ir kasdien. Tepkite kempinėle arba šepetėliu ir gerai įtrinkite į odą.

2. ŽINGSNIS:

Esminė šio įvaizdžio detalė – išraiškingos akys. Išbandykite drėkinančius lūpų dažus Color Riche, kurie dėl savo kreminės konsistencijos gali būti naudojami kaip akių šešėliai. Kad antakiai atrodytų natūraliai, naudokite ypač ploną pieštuką Skinny Definer, kuriuo galima padaryti lengvučius potėpius. Natūralų efektą dar labiau sustiprinsite naudodamiesi kitoje pieštuko pusėje esančiu šepetėliu, skirtu pigmentui paskleisti.

3. ŽINGSNIS:

Kitas žingsnis – išraiškingos blakstienos. Abejojate, ar įmanoma išgauti profesionalų efektą namų sąlygomis? Naujieji L'Oréal Paris blakstienų tušai ProXXL pakeičia populiarias salono procedūras –blakstienų ilginimą, tankinimą ir užrietimą. Kurią rinksitės jūs? Intensyvesniam įvaizdžiui naudokite juodą akių apvadą. Akių kontūro flomasteris su plačia plunksnele Micro-Fine pasižymi plonu galiuku, kuriuo galima nubrėžti net smulkiausias linijas, o dėl unikalios rašalo maišymo technologijos dažai neišsausėja.

4 ŽINGSNIS:

Na o vyšnaite ant torto taps jausmingos lūpos, kurias išryškinsite į pagalbą pasitelkusios daugiafunkcius lūpų dažus Color Riche. Naudokite tą patį atspalvį, kaip ir akių šešėlių. Taip sukursite vientisą, rafinuotą įvaizdį, kuriam neliks abejingų.