Pereiti prie pagrindinio turinio

Į Helovino vakarėlį kaip Drakula? Parengėme instrukciją!

Nežinote, kaip pasidaryti makiažą Helovino vakarėliui? Kodėl nepasisėmus įkvėpimo iš visų vampyrų karaliaus grafo Drakulos? Reikės tik kelių Smashbox produktų ir vadovaudamiesi šia instrukcija būsite pasirengę per kelias minutes!

1 žingsnis

Pradėkite nuo makiažo pagrindo Smashbox Photo Finish Foundation Primer, kad makiažas puikiai laikytųsi. Jis lygina ir skaistina odą. Tuomet suvienodinkite odą. Naudokite drėkinamąjį kremą Smashbox Halo Healthy Glow All-in-One Tinted Moisturizer SPF 25, kurio net nepajausite ant savo odos, be to, jis puikiai drėkina.

2 žingsnis

Iš kreminių šešėlių Smashbox Halloween Horror Collection Always On Cream Eye Shadow pasirinkite Dracula atspalvį ir ant viršutinio akies voko nubrėžkite liniją, kurią tęskite iki pat smilkinių. Taip pat šiek tiek šešėlio galite užtepti ant apatinio akies voko, kad jūsų žvilgsnis būtų tikrai tamsus.

3 žingsnis

Ir Drakula gali turėti ilgas blakstienas! Ilgas blakstienas sukurs blakstienų tušas Smashbox Super Fan Mascara. Užtepkite po kelis sluoksnius ant viršutinių ir apatinių blakstienų.

4 žingsnis

Lūpas išryškinkite Dracula atspalvio lūpų dažais Smashbox Halloween Horror Collection Be Legendary Prime & Plush Lipstick. Tada pirštu, šepetėliu ar kempinėle ištepkite lūpų dažus viename kampe iki smakro, kad primintumėte apie savo kraugerišką prigimtį.

5 žingsnis

Visą makiažą padenkite purškiamuoju makiažo fiksatoriumi Smashbox Photo Finish Endurance. Makiažas puikiai išsilaikys visą naktį. Galite makiažo priemones įsidėti į rankinę, jei norėsite vėliau makiažą paryškinti.