Pereiti prie pagrindinio turinio

Tutorial: Tamsusis Helovino makiažas su Notino Beauty Box

Bendradarbiaudami su puikia vizažiste Asya Meytuv, paruošėme jums vakarinį Helovino makiažo įvaizdį, kurį galėsite sukurti su Notino Beauty Box rudens produktais. Tamsusis įvaizdis su juodai raudonomis lūpomis ir susiūta burna atrodo efektyviai ir puikiai tinka, jei jums nereikia sudėtingų Helovino makiažų.

Notino Beauty Box galima įsigyti Notino svetainėje nuo 2023 m. spalio 27 d. Rinkinyje yra viskas, ko reikia, norint bet kuriai dienos ar vakaro progai sukurti išskirtinį įvaizdį.  

Notino Beauty dėžutėje yra:

Kaip sukurti spalvingą Helovino makiažą su Notino Beauty Box 

  1.  Nudažykite visą akį juodu Bourjois Khôl & Contour Extra Longue Tenue akių pieštuku. Nepamirškite pajuodinti ir vidinio voko. Jis sustiprins žvilgsnį ir kartu bus akių šešėlių pagrindas. 
  2. Nuspalvinkite viršutinius ir apatinius vokus juodais akių šešėliais iš Revolution Pro Colour Focus Palette Smoke & Mirrors – nebijokite jų tepti žemiau akių linijos. Nebūtina šešėlius užtepti tobulai, truputis neapdairumo visai nepakenks. 
  3. Nudažykite lūpas su NYX Professional Makeup Suede Matte Lipstick lūpų dažais. 
  4. Tada paimkite Bourjois Khôl & Contour Extra Longue Tenue juodą akių pieštuką ir naudokite jį lūpų kontūrams paryškinti. Juo paryškinkite lūpų kontūrus ir pirštu patamsinkite į vidinę lupų pusę. 
  5. Catrice Maxim Giacomo In Colors šepetėliu paimkite šviesinamosios priemonės iš Gabriella Salvete Yes, I Do! paletės ir užtepkite juo skruostikaulius. 
  6. Jei norite, kad visa išvaizda būtų šiek tiek šiurpesnė, galite ją pagyvinti „susiūta burna“. Su Bourjois Khôl & Contour Extra Longue Tenue juodu akių pieštuku nubrėžkite ploną liniją nuo išorinio akies kampučio ir šiek tiek perbraukite, kad sukurtumėte siūlių efektą. 
  7. Pabaigoje Urban Decay All Nighter fiksuojamuoju purškikliu užfiksuokite visą makiažą, kad jis išliktų visam Helovino vakarėliui. 

Helovino įvaizdis su Notino Beauty Box produktais sukurtas! Vis dar nežinote, kaip tai padaryti? Peržiūrėkite mūsų vaizdo įrašą!