Pereiti prie pagrindinio turinio

Į Helovino vakarėlį kaip Frankenšteinas? Su Smashbox – lengvai!

Ar dažnai jaučiatės tarsi būtumėte kito kailyje? Kodėl šiuo jausmu nepasinaudoti per Heloviną? Šį kartą pabandykite persikūnyti į klasikinių filmų ikoną – Frankenšteino pabaisą. Jums reikės puikių Smashbox produktų ir instrukcijos!

1 žingsnis

Paruoškite odą taip, kad makiažas išsilaikytų visą naktį. Pradėkite nuo makiažo pagrindo Smashbox Photo Finish Foundation Primer, kad optiškai išlygintumėte odą ir atrodytumėte tarsi nuostabiai tobulas monstras.

2 žingsnis

Dabar toninio kremo Smashbox Halo Healthy Glow All-in-One Tinted Moisturizer SPF 25 eilė. Puikiai drėkina ir yra toks lengvas, kad jo net nejausite. Jūs tiesiog matysite švytinčią odą.

3 žingsnis

Iš kreminių šešėlių Smashbox Halloween Horror Collection Always On Cream Eye Shadow pasirinkite Frankenstein atspalvį, juo išdažykite akių vokus ir tęskite iki pat smilkinių. Kūrybiškumui ribų nėra, todėl ant kūno galite piešti skirtingas linijas ir dėmes.

4 žingsnis

Blakstienų tušu Smashbox Super Fan Mascara tinkamai išdažykite blakstienas. Nebijokite, tepkite kiek tik norite sluoksnių. Ir Frankenšteinas gali turėti nekaltos mergelės blakstienas.

5 žingsnis

Taip pat negalima pamiršti lūpų. Išryškinkite jas Frankenstein atspalvio lūpų dažais Smashbox Halloween Horror Collection Be Legendary Prime & Plush Lipstick.

6 žingsnis

Tam, kad makiažas atlaikytų viską, padenkite jį purškiamuoju makiažo fiksatoriumi Smashbox Photo Finish Endurance. Nepamirškite suplakti! Purškiamąjį makiažo fiksatorių galite pasiimti su savimi ir naudoti vakare norėdami atgaivinti ar sustiprinti makiažą.