Pereiti prie pagrindinio turinio

Įelektrinantis akių makiažas

Pasitikite pavasarį su pastelinėmis spalvomis! Kalbame, ne tik apie atnaujintą garderobą, tačiau ir makiažą. Pritrenkiantis įvaizdis ir spalvingos akių linijos kartu su kūrybiniu prekės ženklu Barry M

1 ŽINGSNIS

Pradėkite nuo šviesinančio makiažo pagrindo Barry M Fresh Face, kuris nepriekaištingai išlygina odą ir garantuoja, kad makiažas išliks ilgą laiką.

2 ŽINGSNIS

Skystas tos pačios linijos makiažas prisitaiko prie jūsų odos spalvos, gražiai su ja susilieja ir paslepia trūkumus. Suvienodina ir padengia, taip pat drėkina ir šviesina odą. Išties viskas, ko reikia. Ar galima norėti dar daugiau?

3 ŽINGSNIS

O dabar kontūravimas! Su Barry M Flawless Chisel Cheeks bronzantu ir šviesikliu gražiai sumodeliuosite savo veido bruožus ir išryškinsite tinkamas vietas.

4 ŽINGSNIS

Metas šešėliams! Atėjo akių makiažo eilė. Paimkite į rankas gundančią šešėlių paletę Barry M Black Cherry, užtepkite ant šepetėlio bronzinės rudos spalvos Bakewell akių šešėlį ir tepkite ant klostės virš viršutinio akies voko. Gylio šiai vietai suteiksite naudodamos tamsų Bitter atspalvį. Tada visą akies voko paviršių padenkite auksiniu Glacé atspalviu.

5 ŽINGSNIS

Neskubėkite padėti į šalį akių šešėlių paletės Black Cherry. Norėdamos sukurti pirmąją, tamsiai violetinę liniją, naudokite atspalvį Poison. Jo pagalba sukursite katės akių liniją, kurią galėsite pratęsti iki akies kampučio ir taip sukursite vadinamą „fox eyes“ (katės akių) efektą, suteikiantį jūsų akims rafinuotą išraišką.

6 ŽINGSNIS

Ir pagaliau, vyšnaitė ant torto – įelektrinančios mėlynos spalvos akių kontūras! Tepkite mėlynos spalvos pieštuku Barry M Hi Vis Neon viršutinio akies voko klostės, ant rudo atspalvio. Dabar jums neįmanoma atsispirti!

7 ŽINGSNIS

Akių makiažą užbaikite pasitelkusios į pagalbą akių tušą Barry M That's How I Roll, kuris suteiks jūsų blakstienoms maksimalaus ilgio ir neįtikėtinos apimties.