Pereiti prie pagrindinio turinio

Valentino dienos manikiūras: aistringos raudonos širdelės

Kaip parodyti, kad esame nusiteikusios romantiškai nuo galvos iki kojų? Žinoma, pasipuošus teminiu manikiūru! Norinčioms žaismingai paeksperimentuoti, turime idėjų, kaip išreikšti save kūrybingai. Mėgstate subtilius motyvus, o gal ryškų, aistras pažadinantį manikiūrą?

1 ŽINGSNIS

Ant kruopščiai nuvalyto ir nuriebalinto nago užtepkite ploną nagų lako pagrindo sluoksnį. Taip jūsų manikiūras išliks ilgiau ir apsaugosite natūralų nagą nuo spalvos pasikeitimo. Prieš tęsdamos, leiskite pagrindui gerai išdžiūti.

2 ŽINGSNIS

Užtepkite du plonus „nude“ atspalvio nagų lako sluoksnius. Laką tepkite taip, kad gerai padengtumėte nagų galiukus. PATARIMAS: kuo plonesnius nagų lako sluoksnius tepsite, tuo mažesnė tikimybė, kad jie nusilups. Be to, plonesnis sluoksnis greičiau išdžius.

OPI Nail Lacquer

OPI Nail Lacquer

nagų lakas

13,00

3 ŽINGSNIS

Naudodamos raudoną nagų laką, nago gale nupieškite du apskritimus, kad susidarytų širdelė. Jums nereikės jokių papildomų priemonių, užteks įprasto nagų lako teptuko.

OPI Nail Lacquer

OPI Nail Lacquer

nagų lakas

13,00

4 ŽINGSNIS

Taip nulakuokite ir visus kitus nagus.

OPI Nail Lacquer

OPI Nail Lacquer

nagų lakas

13,00

5 ŽINGSNIS

Užtepkite apsauginį nagų lako sluoksnį ir leiskite jam gerai išdžiūti. Jis užtikrins ne tik manikiūro ilgaamžiškumą, bet ir suteiks nagams tobulo blizgesio.