Pereiti prie pagrindinio turinio

Įvaizdis tikrai roko žvaigždei

Pažadinkite savyje slypinčią roko dvasią. Pasipuoškite šiuo madingu #rockstargirlfriend makiažu, su priemonėmis, kurias tiesiog privalu turėti. Dabar belieka... tinkamai pasidažyti.

1 ŽINGSNIS

Jei norite nepriekaištingai atrodančios odos, pirmiausia naudokite makiažo pagrindą Even Better Clinical Serum Foundation SPF 20 (mes naudojome atspalvį CN70). Šis satininį ir matinį efektą suteikiantis ir serumo poveikį turintis makiažo pagrindas tolygiai padengia jūsų veidą ir oda atrodo tiesiog tobulai. Be to, jo sudėtyje nėra aliejų.

2 ŽINGSNIS

Užfiksuokite makiažo pagrindą su fiksuojamąja pudra Blended Face Powder, rinkitės atspalvį 20 Invisible blend. Ši biri, lengva pudra idealiai tinka visų tipų odai ir puikiai užmaskuoja poras.

Clinique Blended Face Powder

Clinique Blended Face Powder

pudra

35,50

3 ŽINGSNIS

Dabar atėjo metas sukurti tikrą rokerišką akių makiažą! Pirmiausia paryškinkite akis su kontūru Quickliner for Eyes Intense, rinkitės atspalvį Intense Ebony. Šis skystas ir gausiai pigmentuotas akių kontūro pieštukas išties ryškus ir ilgai išlieka, be to, yra atsparus vandeniui ir neišsitepa. Nepamirškite akių kontūro sulieti – taip išgausite dūminį efektą.

4 ŽINGSNIS

Galiausiai pasidažykite lūpų dažais Pop Lip Colour + Primer atspalviu 04 Beige Pop. Prabangūs sodraus atspalvio lūpų dažai yra pakankamai lengvi, tad nesukelia sunkumo pojūčio ant lūpų, tačiau puikiai jas padengia. Dažus lengva paskirstyti, be to, jie suteikia nuostabų aksominį efektą, o sodri spalva išlieka pakankamai ilgai ir maloniai drėkina jūsų lūpas.