Pereiti prie pagrindinio turinio

Žavingas Valentino dienos įvaizdis su Max Factor

Norite šiek tiek dramos Valentino dienos proga? Esate teisingoje vietoje. Parengėme aprašymą, kaip su auksiniais atspalviais sukurti žavingą ir seksualų žvilgsnį. Dar reikėtų pasirūpinti skaisčia oda bei sultingomis lūpomis ir su naujuoju įvaizdžiu žavėsite ne tik per Valentino dieną. Kaip jį sukurti?

Valentino dienos makiažas, žingsnis po žingsnio

1 ŽINGSNIS

Pirmiausia palepinkite odą odos serumu Max Factor Miracle Pure. Jis lengvos skystos tekstūros, todėl puikiai susigeria ir paruošia odą makiažo pagrindui tepti.

2 ŽINGSNIS

Norėdamos paryškinti veidą, įmasažuokite Max Factor Miracle Pure Eye Enhancer paakių srityje. Sudėtyje yra kofeino ir vitamino C, kurie apsaugo nuo patinimų ir tamsių ratilų. Suvienodinkite odos atspalvį su makiažo pagrindu Max Factor Miracle Pure Skin.

3 ŽINGSNIS

Užtepkite skaistalų Max Factor Miracle Pure ant skruostikaulių ir gerai įtrinkite. Itin maloni tekstūra pagyvins veidą ir suteiks jam natūralios bei sveikos spalvos.

4 ŽINGSNIS

Antakius suformuokite su geliu Max Factor 2000 Calorie Brow Sculpt. Gelis sutvirtina antakių plaukelių formą visai dienai, paryškina ir nudažo juos

5 ŽINGSNIS

Su šešėlių paletės Max Factor Masterpiece Nude Palette atspalviu Golden Nudes paryškinkite akių vokus. Auksinį šešėlį tepkite ant viršutinio voko, o tamsųjį – po apatine blakstienų linija. Skystuoju akių apvadu Max Factor Masterpiece paryškinkite viršutines blakstienas. Liniją braukite iki smilkinių.

6 ŽINGSNIS

Ant blakstienų užtepkite keletą sluoksnių blakstienų tušo Max Factor 2000 Calorie Pro Stylist. Tankina, suteikia apimties ir prailgina. Netepa ir netrupa.

7 ŽINGSNIS

Puikias ir sodrias lūpas jums suteiks Max Factor Lipfinity Lip Colour. Lūpų dažai išlieka visą dieną, nenusitrina, nejausite ant lūpų