Pereiti prie pagrindinio turinio

Valentino diena: spinduliuokite romantiką

Kiekvienais metais tas pats klausimas: „Kokiu makiažu pasipuošti Valentino dienos proga?“ Šįmet tai galite pamiršti. Žingsnis po žingsnio padėsime jums sukurti nuostabų romantišką įvaizdį, kuris pakerės daugybę širdžių.

Oda

Nepriekaištinga oda yra tobulai atrodančio makiažo pagrindas. Natūraliai atrodysite naudodamos skystą makiažo pagrindą su dozavimo pipete, o norimą padengimą išgausite sluoksniuodamos. Po to naudokite tarpusavyje derančias veido kontūravimo ir skaistumo suteikiančios pudros konsistencijos priemones, kurios, kartu su blizgiais, marmurinį efektą užtikrinančiais skaistalais, sukurs išties nuostabų įvaizdį, išsyk patraukiantį aplinkinių dėmesį.

Antakiai ir akių kontūras

Jei nenorite praleisti daug laiko dažydamosi akių šešėliais, vietoj to rinkitės klasikinį juodą akių kontūrą, naudodamos, pavyzdžiui, akių pieštuką, su kuriuos net ir neturinčios daug patirties gali susikurti tobulą „katės akių“ efektą. Nepamirškite ir preciziškai suformuotų bei padažytų antakių, išryškinsiančių jūsų akis ir suteiksiančių žvilgsniui gylio.

Blakstienų tušas

Akių makiažą užbaikite apimties suteikiančiu, greitai džiūstančiu blakstienų tušu, kuris ne tik patankins, bet ir puikiai prailgins blakstienas. Idealiu atveju naudokite blakstienų tušą su trumpų ir ilgų šerelių šepetėliu – jis puikiai užries ir nudažys net ir pačias trumpiausias blakstienas.

Lūpų dažai

Akių makiažas be šešėlių suteikia daugiau galimybių renkantis lūpų dažų atspalvį. Valentino dieną nesuklysite pasirinkusi gausiai pigmentuotus rožinės spalvos lūpų dažus, kurie suteiks jūsų lūpoms romantiškumo.

Blizgis

Jei esate viena iš tų, kurios nori išties putlių ir akį traukiančių lūpų, ant mėgstamų lūpų dažų užtepkite ir lūpų blizgio. Jis suteiks lūpoms nenugalimo žavesio!