Pereiti prie pagrindinio turinio

Universalus ir greitai atliekamas makiažas rengiantis pasimatymui

Nieko nėra romantiškiau už pasimatymą Valentino dieną. Rezervavote staliuką restorane? Išsirinkote drabužius? Jau žinote, su kuo praleisite Valentino dieną? Telieka viena – pasirūpinti tobulu makiažu. Šis makiažas išgelbės jus, net jeigu vėluojate. Tinka ir romantiškai vakarienei, ir aktyvesniam pasimatymui.

Odos paruošimas

Pirmiausia padenkite odą purškiama makiažo baze. Tai greičiausias ir patogiausias pasirinkimas! Palaukite keletą sekundžių, kad makiažo bazė išdžiūtų ir pereikite prie kito žingsnio.

Veido oda

Jei norite didesnio padengimo, pasitepkite tonuojančiu veido kremu arba makiažo pagrindu. Tuomet maskuokliu užmaskuokite veido nelygumus ir taip pat patepkite tas veido dalis, kurias norite pašviesinti. Priemones įmasažuokite į taip, kad jų atspalviai susilygintų su veido oda. Tuomet naudokite bronzantą – tepkite jį ant tų veido vietų, kurias natūraliai apšviečia saulė, pavyzdžiui, ant skruostikaulių, kaktos, nosies ir žandikaulio. Šiek tiek kreminių skaistalų suteiks jūsų odai viliojančio žavesio. Galiausiai paryškinkite veidą skaistumo suteikiančia priemone.

Šešėliai

Jei norite švytėti tarsi jus suptų besileidžiančios saulės spinduliai, akių vokus patepkite skaistalais Nature Enhanced Cream Blush. Kartais turite tikrai mažai laiko, tad naudodama skaistalus kaip šešėlius sutaupysite kelias papildomas sekundes.

Akių kontūras

Viliojančiam katės akių akių kontūrui sukurti naudokite akių pieštuką. Ryškią liniją nubrėžkite išilgai viršutinės blakstienų linijos – taip akimirksniu paryškinsite ir blakstienas, ir užbaikite ją pratęsdamos šiek tiek už blakstienų linijos.

Įspūdingos blakstienos

Akių makiažą užbaikite paryškindama blakstienas tušu 10 sec High Impact Lift & Curl. Novatorišku blakstienas pakeliančiu šepetėliu puikiai paryškinsite ir prailginsite blakstienas bei suteiksite joms nepriekaištingą formą.

Lūpos

Galiausiai pasidažykite lūpų blizgesiu. Jei norisi daugiau ryškumo, prieš tepdamos blizgesį, užtepkite ant lūpų šiek tiek skaistalų. Taip suteiksite lūpoms puikią spalvą, sukursite vientisą išvaizdą, o blizgesys jas puikiai sudrėkins ir suteiks švelnumo.