Pereiti prie pagrindinio turinio

Skirkite daugiau dėmesio savo poroms. Ir oda jums atsidėkos.

Į pagalbą kovojant su poromis atskuba Benefit, turinti platų porėtos odos priežiūrai skirtų priemonių asortimentą. Susipažinkite su puikiosiomis odos priežiūros priemonėmis POREfect!

1 ŽINGSNIS. DVIGUBAS VALYMAS

KAIP ATLIKTI DVIGUBĄ VALYMĄ? Užtepkite POREfessional Get Unblocked – lengvo ir glotnaus lyg šilkas, poras valančio ir makiažą šalinančio valomojo aliejaus. Jis pamaitina ir puoselėja odą. Tada su The POREfessional Good Cleanup pašalinkite nešvarumus bei riebalus ir atlikite kruopštų dvigubą valymą. Tai poras valantis putojantis prausiklis, skirtas poroms sutraukti ir išvalyti.

2 ŽINGSNIS. TONIZAVIMAS

Išspauskite 1 lašelį priemonės The POREfessional Tight’ N Toned ir rankomis tepkite ant veido bei kaklo, kad išvalytumėte poras ir jos susitrauktų. Šios AHA+PHA tonizuojamosios putos yra besvorės konsistencijos, greitai įsigeria ir gali būti tepamos tiesiog pirštais. Poros atrodys mažesnės, o oda taps glotnesnė!

3 ŽINGSNIS. DRĖKINIMAS

Pasitepkite the POREfessional Smooth Sip – lengvos ir gaivinančios tekstūros glotninamuoju drėkinamuoju kremu, kuris sutraukia poras ir drėkina odą. Vandens pagrindo gelinis kremas švelniai slysta ir drėkina odą 12 valandų.

4 ŽINGSNIS. PUOSELĖJIMAS

Kasdien galite naudoti the POREfessional Speedy Smooth – glotninamąją, poras sutraukiančią kaukę, kuri žaibiškai, vos 5 minutes atliks veido valymo procedūrą! Lengva gelinė konsistencija virsta moliu, kuris pastebimai išvalo ir sutraukia poras ir padeda išlyginti odą. Kartą per savaitę užtepkite the POREfessional Deep Retreat – glotnią, kreminę poras valančią molio kaukę, kuri pastebimai pagerina odos išvaizdą, ją valo ir suteikia matinį efektą. Kas dar gero? Per procedūrą ir po jos odai nebus sukelta jokių nemalonių pojūčių.

5 ŽINGSNIS. ODOS PARUOŠIMAS

Savo įprastinę POREfect procedūrą užbaikite paruošdami odą makiažui – užtepdami mūsų POREfessional makiažo pagrindo priemones! The POREfessional – tai priemonių rinkinys, į kurį įeina makiažo pagrindai ir purškiamasis fiksatorius. Kiekviena šių priemonių pasižymi unikaliomis savybėmis, skirtomis kovoti su poromis ir padėti mūsų klientams išspręsti iškilusias grožio dilemas.