Pereiti prie pagrindinio turinio

Nude Look įvaizdis: santūrus ir natūralus makiažas kiekvienai dienai

Mums labai patinka Nude look įvaizdis arba kitaip „pasidažiusi-nepasidažiusi“. Ir ne tik mums. Lengvas makiažas – viena puikių pastarojo meto tendencijų, kurią vietoj sunkesnio makiažo renkasi vis daugiau moterų. Natūrali išvaizda, kuri išryškins jūsų grožį, tiks tiek darbui, tiek vakarėliams. Paruošėme jums vieną variantą naudodami prekės ženklo Barry M produktus.

1 ŽINGSNIS

Tokio įvaizdžio pagrindas yra kontūravimas, tačiau tai nebūtinai turi būti didelis mokslas, kuriam reikia daugybės gaminių ir liniuotės, norint išmatuoti jūsų proporcijas. Tereikia naudoti kontūravimo pieštukus Barry M Flawless Chisel Cheeks, su kuriais sukursite tobulai išskaptuotus veido bruožus ir paryškinsite tinkamas vietas. Bronzantu tepkite skruostikaulius ir nosies kontūrus, šviesikliu - paakius, nosies vidurį ir smakrą. Na o tuomet tiesiog maišykite spalvas, kol jos susilies su jūsų oda.

2 ŽINGSNIS

Akių makiažas taip pat bus tik laiko klausimas. Norėdamos tinkamai atskleisti Nude look įvaizdį, renkamės akių šešėlių paletę Barry M Bare It All. Siūlome išbandyti dūminį makiažą – užtepkite Naked Eye atspalvio šešėlį ant akies voko klostės, tada sukurkite gelmės efektą su Restore atspalviu, kurį tepkite iki pat išorinio akies kampo. Visą voką padenkite švytinčiu atspalviu Golden Hour, o išorinį kampą užtepkite trupučiu šviesaus atspalvio Shadow Concealed, kad akys atrodytų išraiškingai.

3 ŽINGSNIS

Po ranka neturite skaistiklio, o gal tiesiog tingite jo ieškoti kosmetinės gilumoje? Nieko tokio, dar kartą atsidarykite akių šešėlių paletę Bare It Al! ir ant šepetėlio užtepkite šiek tiek žvilgančio Au Naturel atspalvio. Padenkite juo skruostikaulius ir nosies galiuką, kad oda sveikai sušvistų.

4 ŽINGSNIS

Prie natūralaus įvaizdžio labiausiai tinka natūraliai atrodančios lūpos. Idealus pasirinkimas šiuo atveju galėtų būti bespalvis blizgis Barry M That's Swell!, kuris akimirksniu suteikia lūpoms apimties, o tuo pačiu jas minkština bei maitina.