Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip žavėti kitus nepriekaištingai raudonomis lūpomis

Raudoni lūpų dažai: nuo ryškiai raudonos vyšnių spalvos iki elegantiško Merlot. Šis klasikinis lūpų dažų atspalvis ne tik madingas, bet ir atkreips dėmesį į jūsų gundančias lūpas.

Pagrindinė informacija

Paruoškite lūpas dažymui su tobulu lūpų pagrindu.

Apibrėžkite lūpas

Lūpų kontūrai yra raktinis dalykas, kuris užtikrina ilgalaikį lūpų makiažą. Jie neleidžia lūpų dažams nusitrinti ir daro stebuklus suteikdami apimties nelygioms ir plonoms lūpoms. Pradėkite brėžti nuo viršutinės lūpos vidurio, po to apibrėžkite apatinės lūpos kontūro vidurinę dalį. Užbaikite nubrėždama kontūro linijas nuo lūpų kraštų link vidurio.

Užtepkite lūpų dažų

Lūpų dažai suteikia lūpų makiažui tam tikro „je ne sais quoi“ (pranc. „nežinau kas“) – jie būtini norint sukurti tobulą makiažą. Lūpų dažus tepkite šepetėliu išilgai lūpų linijos. Rinkdamasi lūpų dažus, įsitikinkite, kad jie lygiai dengia lūpas, yra intensyvios spalvos, yra šilkinės konsistencijos ir ilgai išlieka.

Mūsų patarimas: Jei neturite šepetėlio lūpų dažams, galite panaudoti tankų akių šešėlių šepetėlį arba kontūrų šepetėlį.

Ilgai išliekantis rezultatas

Norėdama, kad lūpų dažai išliktų visą naktį, naudokite fiksavimo priemonę. Magic Fix, kuri sukuria nematomą apsauginį sluoksnį ant lūpų ir tuo pat metu fiksuoja dažus, neleisdamas spalvai išblukti ir subėgti į lūpų raukšleles.

Mūsų patarimas: Prieš tepdami lūpų dažus įsitikinkite, kad lūpos yra sudrėkintos ir neišsausėjusios. Jei jūsų lūpos plonesnės, venkite matinių atspalvių.