Pereiti prie pagrindinio turinio

Tobulas makiažas su Collistar: 6 žingsniai nepriekaištingai atrodančiai odai

Visada nepriekaištinga ir skaisti oda. Sukurkite šią nuostabią išvaizdą su Collistar atlikdami vos šešis paprastus žingsnius. Tai ne tik patobulins jūsų odą, bet ir apsaugos. Jei kasdien norite atrodyti ir jaustis nuostabiai, išbandykite šį įvaizdį.

1 ŽINGSNIS. APSAUGOKITE IR PADENKITE BAZE ​ODĄ  

Kasdienei apsaugai nuo saulės ir norint sukurti tobulą bazę makiažui kiekvieną rytą odą tepkite apsauginiu fluidu Collistar Magic Drops Protective Drops SPF 50. Jums tai gali būti naujas žingsnis, bet jis turėtų tapti svarbiausia jūsų rytinio grožio ritualo dalimi. Fluidas taip pat apsaugo nuo senėjimo požymių ir pigmentinių dėmių.

2 ŽINGSNIS. SUKURKITE NEPRIEKAIŠTINGĄ PAGRINDĄ

Norėdami sukurti „antrąją odą“, veidą patepkite ilgai išliekančiu makiažo pagrindu Collistar Impeccabile Long Wear Foundation. Šis makiažo pagrindas yra puikus makiažo ir odos priežiūros priemonės derinys. Jis ilgai išlieka, drėkina ir yra lengvai paskirstomas. Jis suvienodina veido odos atspalvį ir puikiai paslepia visus netobulumus, be to, nesikaupia smulkiose raukšlelėse ir raukšlėse. Kad paslėptumėte spuogelius, maišelius ir tamsius ratilus aplink akis bei sukurtumėte gaivią, natūralią veido spalvą, maskuokliu Collistar Concealer IMPECCABILE padenkite kontūrą aplink akis ir visas vietas, kuriose reikia pakoreguoti odos netobulumus.  

3 ŽINGSNIS. SUTEIKITE VEIDO ODAI ATSPALVĮ 

Kad natūraliai atgaivintumėte veido odos atspalvį arba paryškintumėte ir sustiprintumėte auksinį įdegį, makiažą užbaikite bronzine pudra Collistar Silk Effect Bronzing Powder. Itin lengvos ir šilkinės tekstūros bronzinė pudra vos per kelias sekundes suteikia odai švelnų auksinį atspalvį ir kartu atlieka drėkinamąją bei apsauginę funkciją.

4 ŽINGSNIS. PARYŠKINKITE ŽVILGSNĮ

Akims paryškinti naudokite blakstienų tušą Collistar Mascara IMPECCABILE. Vos kartą užtepus, tušas akimirksniu suteikia blakstienoms apimties, nuostabiai jai pailgina, optimaliai paryškina ir dailiai pariečia – rezultatu niekada nenusivilsite! Ypač patogus naudoti „banguotas“ šepetėlis pasiekia net trumpiausias blakstienas ir užtikrina ilgalaikį rezultatą (12 valandų), be to, tušas nesušoka į gumulėlius ir netepa.  

5 ŽINGSNIS. APIBRĖŽKITELŪPŲ KONTŪRĄ 

Lūpų kontūrui apibrėžti ir joms padažyti naudokite minkštą ir ypač preciziškai užtepamą lūpų pieštuką Collistar Professional Lip Pencil. Apveskite lūpas pieštuku ir suliekite kontūrą specialios formos aplikatoriumi, skirtu profesionalų lygio rezultatams pasiekti.

6 ŽINGSNIS. PADAŽYKITE LŪPAS 

Hydrataci a ochranu rtů díky barvě přesně podle vašich představ máte jistou se rtěnkou Collistar Puro Matte Lipstick. Díky nejmodernějšímu složení poskytuje rtům tenoučkou, trvanlivou matnou vrstvu uvolňující výrazné pigmenty, které jsou výsledkem činnosti Collistar Clean Research®. Díky dlouhotrvajícímu účinku budou vaše rty jemné a hydratované.