Pereiti prie pagrindinio turinio

Little "Nude" Dress

Pagyvinkite savo makiažą. Išbandykite natūraliau atrodantį „mažos juodos suknelės“ makiažą su „nude“ atspalviais, kurie išryškins natūralų jūsų grožį!

Veido odos priežiūra

Odos paruošimas yra svarbiausia bet kokio makiažo pradžia. Svarbu ne tik naudoti kokybišką drėkinamąjį kremą, bet ir giliai išvalyti veidą – tai suteiks odai spindesio ir gaivumo. Drėkinamojo ir valomojo veido kremo Ceramides Hydrating Cleanser sudėtyje yra net penkių rūšių keramidų ir drėkinančios hialurono rūgšties, tad jis puikiai tinka visiems odos tipams. Intensyviam odos valymui naudokite valomąjį šepetėlį USB Rechargeable Facial Cleansing Brush, kuris pašalina visus nešvarumus ir negyvas odos ląsteles. Kruopščiai nuvalę veidą, patepkite drėkinamuoju kremu Lightwright Hydrating Gel-Cream–Hydrating Boost, kuris ne tik puikiai drėkina, bet ir sulaiko odoje esančią drėgmę.

Antakiai ir veidas

Norėdamos „sublizgėti“, naudokite spindesio suteikiančią priemonę su kvarcu Bright Light Highliter, kurią itin lengva tiksliai užtepti kempinėlės pavidalo aplikatoriumi. Jei savo skruostams norite suteikti subtilų atspalvį, naudokite tris funkcijas – bronzanto, paryškintojo ir skaistalų – atliekančią priemonę Ultra Sculpt & Contour Kit, kurią savo rankinėje turėtų turėti kiekviena moteris. Antakiams ryškumo suteiks pieštukas Duo Brow Definer. Kitame jo gale yra šepetėlis, kuriuo lengvai pakoreguosite spalvos intensyvumą ir taip suteiksite savo antakiams norimą atspalvį.

Akys

Ypatingą savo akių grožį pabrėžkite švelniu nude atspalvių makiažu, kurį nesunkiai susikursite, jei turėsite paletę Forever Flawless Allure. Joje yra net 18 ypač pigmentuotų neutralių spalvų akių šešėlių. Jūsų žvilgsnį puikiai paryškins tušas 5D Lash, kuris puikiai užriečia, sutankina, prailgina ir pakelia blakstienas. Makiažą užbaikite fiksuojamuoju purškikliu Pro Fix, kurį naudojant, makiažas net iki 12 valandų išsilaikys tarsi ką tik sukurtas.