Pereiti prie pagrindinio turinio

Kerintis Valentino dienos įvaizdis

Valentino diena pamažu artėja ir, kad ir kokie būtų jūsų Valentino dienos planai, dabar yra pats tinkamiausias metas pradėti galvoti apie savo Valentino dienos #makeuplook. Paruošėme jums romantiško makiažo pasiūlymą, kurio akcentas – išraiškingos akys. Pasirinkusios šį įvaizdį, atrodysite išties viliojančiai.

Odos paruošimas

Dar prieš pradedant dažytis, svarbu tinkamai paruošti odą – tik tuomet makiažas ilgai išsilaikys ir atrodys taip, tarsi būtumėte ką tik pasidažiusi. Naudokite makiažo pagrindą Satin, kuris puikiai išlygina odą, suteikia jai matinį efektą, paslepia poras ir nesuteka į raukšleles.

Makiažo pagrindas

Tuomet naudokite makiažo pagrindą Cover. Jis gausiai pigmentuotas, todėl jo reikia išties nedaug – geriausia nedidelį jo kiekį užtepti ant odos sudrėkinta kempinėle. Šį makiažo pagrindą galite naudoti ir kaip paakius maskuojančią priemonę, tačiau tuo atveju makiažo pagrindą Cover rinkitės dviem atspalviais šviesesnį už natūralų savo odos atspalvį.

Pudra

Makiažo pagrindą sutvirtinkite fiksuojamąja pudra Invisible. Ji suteikia odai matinį efektą ir aksominio švelnumo. Atminkite, kad naudojant pudrą. galioja viena taisyklė: geriau mažiau negu daugiau.

Dermacol Invisible

Dermacol Invisible

skaidri pudra

11,90

Skaistalai

"Norėdami švytinčio bronzinio efekto, naudokite skaistalus Praha. Šių skaistalų rinkinyje rasite kelių skirtingų atspalvių skaistalus – tinkamus skruostams paryškinti ir skirtus kontūravimui, kuriais galite pasidažyti po skruostikauliais. Skaistalus galite maišyti tarpusavyje ir tepti visoje skruostikaulių srityje iki pat ausų. Atrodysite išties natūraliai ir gaiviai."

Antakiai

Puikiai prižiūrėti antakiai išties pagerina bendrą jūsų įvaizdį ir sutelkia dėmesį į akis. Antakių spalva turi būti natūrali ir derėti prie plaukų. Antakių formavimo priemonė 16H Microblade Tattoo yra su į šukas panašiu aplikatoriumi, kuris puikiai paryškina antakių plaukelius. Rezultatas išlieka ilgai ir atrodo išties natūraliai.

Akių kontūras

Išties įsimintinai ir viliojančiai atrodysite pasidažiusi skystu akių kontūravimo pieštuku Precise Black su plonu aplikatoriumi, kuriuo nubrėšite ypač tikslų kontūrą. Akių kontūrą brėžkite palei blakstienas, vidinį akies kampą ir jo raukšlę.

Blakstienų tušas

"Apimties blakstienoms suteiksite pasidažydamos blakstienų tušu. Pirmiausia jas atskirkite tiesiąja šepetėlio puse su smulkiais šereliais. Tuomet dažykite blakstienas pradėdamos nuo išorinio akies kampučio ir pamažu judėdamos vidinio link. Šįkart naudokite lenktąją šepetėlio pusę. Užtepusios keletą sluoksnių tušo, vėl iššukuokite blakstienas tiesiąja šepetėlio puse."

Lūpų dažai

"Įvaizdį užbaikite pasidažydamos dvifaziais lūpų dažais 16H Lip Color, kurių sudėtyje esantys natūralūs aliejai ir vitaminas E puikiai pamaitina ir paryškina lūpas. Be to, lūpų dažai išlieka net iki 16 valandų, yra atsparūs vandeniui ir, kas svarbiausia Valentino dienai – nesusitrina (net ir bučiuojantis!)."

Produktų sąrašas