Pereiti prie pagrindinio turinio

"Paprastas dieninis makiažas, kuris padarys įspūdį "

"Nesvarbu, ar Jūsų laukia darbų maratonas, pietūs su drauge, o gal pasimatymas, pasidažiusi šiuo universaliu dieniniu makiažu, atrodysite puikiai bet kokioje situacijoje. "

Suteikite intensyvumo

Norint sukurti nepriekaištingą ir ilgalaikį akių makiažą, rekomenduojame visų pirma pirštais ar šepetėliu ant korektoriaus užtepti akių šešėlių pagrindą.

Šviesūs akių šešėliai

Plokščias akių šešėlių šepetėlis puikiai tiks šviesių šešėlių užtepimui ant viršutinių vokų, į akių vidinius kampučius ir akių vokų viduryje.

Tamsūs akių šešėliai

Pabrėžkite viršutinio akies voko formą ir apatinę blakstienų liniją tamsesniais šešėliais. Akies formą paryškinkite pradėdami nuo išorinio kampučio ir mažu šepetėliu sukamaisiais judesiais paskirstykite šešėlius ant voko link vidinio akies kampučio. Paskui švelniai paryškinkite išorinių apatinių blakstienų kampučius.

Blakstienų tušas

Norėdamos tinkamai pamaitinti blakstienas, prieš pasidažydamos klasikiniu blakstienų tušu, naudokite puoselėjantį. Nepamirškite ir apatinių blakstienų. Taip padidinsite jų apimtį ir sustiprinsite savo gundantį įvaizdį!

Lūpų dažai

Daugiau jokio lūpų dažų išsitepliojimo! Kontūriniu pieštuku apveskite viršutinės lūpos linkį ir apatinės lūpos vidurį. Paskui šiomis linijomis sujunkite lūpų kampučius. Galiausiai mažu šepetėliu užtepkite lūpų dažus. Nepamirškite lūpų dažų įsidėti į rankinę, kad galėtumėte prireikus atnaujinti spalvą.

Skaistalai

Sveiką ir gaivų įvaizdį sukursite užtepdama skaistalų ant skruostikaulių nuo smilkinio įstrižai link skruostų.