Pereiti prie pagrindinio turinio

Akinantis Sweet Strawberry Look su BarryM

Parodysime, kaip susikurti subtilių braškių spalvos makiažo tonų įvaizdį, kuris sužavės ne tik jus, bet ir visus aplinkinius. Nesvarbu, ar mėgaujatės vakarėliu, dirbate, o gal dalijatės nuotraukomis socialiniuose tinkluose. Net jei esate pradedančioji, su mūsų mokymo programa viską padarysite kaip profesionalė!

Ar jūsų lūpos pasiruošusios sodriems braškiniams lūpų dažams, o akys – sodriems šešėliams? Pradėkite kartu su mumis ir suspindėkite. Pradedame! 

1 žingsnis

Pradėkite nuo makiažo bazės Barry M Fresh Face arba Barry M Ready, Set, Prime!, kad paruoštumėte odą kitiems žingsniams. Makiažo gruntą rinkitės pagal savo odos atspalvį ir nuspręskite, ar norite, kad jūsų oda būtų matinė, ar gaivi. 

2 žingsnis

Užtepkite ant veido odos makiažo pagrindą Barry M Fresh Face. Visada rinkitės atspalvį, kuris būtų kuo panašesnis į jūsų natūralią odos spalvą, kad pasiektumėte vientisą efektą.

3 žingsnis

Paslėpkite smulkius netobulumus, ratilus po akimis ar kraujagysles su Barry M Fresh Face maskavimo priemone ir atsargiai įtrinkite į odą.

4 žingsnis

Pereikite prie veido kontūravimo ir formavimo. Pasirinkite jums tinkamą produktą. Puiki yra Barry M Chisel Cheek kontūravimo paletė. Tepkite ja tas veido dalis, kurias norite paryškinti, t. y. skruostikaulius, nosies ir kaktos kontūrus.

5 žingsnis

Barry M Heatwave skaistalai sukurs sultingą ir rausvą makiažo atspalvį. Užtepkite ant „obuolių“ ir įtrinkite. Pasirinkusios Barry M Fresh Face ar Barry M Multitude Lip and Cheek Pen kreminius skaistalus, juos taip pat galite naudoti paakiams bei lūpoms.

6 žingsnis

Akių vokus paryškinkite blizgančiais akių šešėliais. Tai galite padaryti su metalo atspalvio Barry M Dazzle & Define pieštuko formos šešėliais arba Barry M Black Cherry palete. Tamsesnio šešėlio užtepkite ant akių kampučių ir išsklaidykite.

7 žingsnis

Pasirinkite šviesesnį blizgantį atspalvį iš Barry M Diamond Luxe, Barry M 40 Pan Palette arba Barry M In The Stars paletės ir tepkite iki viršutinio voko vidurio. Norėdamos itin spindėti, naudokite skaistalus Barry M Fresh Face Brightener.

8 žingsnis

O dabar strazdanos! Pieškite jas su akių kontūro pieštuku Barry M Feather Brow Defining Pen arba Barry M Ultra Brow 2-in-1 pieštuku, lengvai bakstelėdamos nosies ir skruostų srityje. Stenkitės, kad strazdanos atrodytų kuo natūralesnės.

9 žingsnis

Palepinkite lūpas braškių skoniu, blizgesiu ir suteikite apimties. Spalvą derinkite pagal jūsų akių rausvą atspalvį. Jei norite drąsesnio įvaizdžio, pasirinkite sodriai rausvą atspalvį ir su Barry M That's Swell! blizgesiu suteikite lūpoms apimties bei putlumo.