Aviečių aliejus

Aviečių sėklų aliejus
Filtruoti

Aviečių sėklų aliejus pasižymi išskirtiniu regeneruojamuoju ir antioksidaciniu poveikiu. Jis atgaivina sausą ar egzemos apimtą odą ir yra tinkamas net naujagimiams. Atraskite fantastišką aviečių aliejaus poveikį jau šiandien!

Aviečių aliejus plaukams

Ieškote priemonės, paversiančios plaukus lengviau iššukuojamais? Pamėginkite tepti aviečių aliejų per visą ką tik išplautų plaukų ilgį ir iššukuoti. Šis aliejus taip pat puikiai susitvarko su sausais ir suskilusiais galiukais. Tereikia užtepti jį ant plaukų ir galvos odos prieš plaunant plaukus.

Aviečių aliejus odai

Jei norite išsaugoti jaunatvišką odos išvaizdą, jums padės aviečių aliejus. Jo sudėtyje yra didelė koncentracija vitamino E, kuris šalina laisvuosius radikalus bei užkerta kelią odos senėjimui ir ląstelių pažaidai.

Aviečių sėklų aliejuje taip pat gausu omega-6 ir omega-3 riebalų rūgščių, kurios švelnina ir maitina odą. Sukamaisiais judesiais įmasažuokite aliejų į odą ir nepamirškite tepti priemonės kaklo ir dekoltė srityje.

Aviečių aliejus deginimuisi saulėje

Aviečių aliejus nuostabiai papildys jūsų apsauginį kremą nuo saulės. Jis stiprina natūralų odos atsparumą saulės spinduliams sugerdamas dalį UVA ir UVB spindulių. Šis aliejus taip pat puikiai grąžina odai gyvybingumą ir drėgmę po deginimosi saulėje.

Notino.lt siūlo įsigyti Saloos, Dr. Feelgood ir kitų populiarių prekių ženklų ekologiško aviečių aliejaus. Išmėginkite jį dabar!