Sruogelėmis dažyti plaukai

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Šviesinti plaukai
Filtruoti
Perkamiausi

Neseniai nusidažėte plaukus sruogelėmis? Tinkamai pasirūpinkite savo dažytais plaukais!

Su laiku sruogelės išblunka; todėl svarbu tinkamai pamaitinti dažytus plaukus ir suteikti jiems žvilgesio ir gyvybingumo. Produktai sruogelėmis dažytiems plaukams taip pat padeda išsaugoti pageidaujamą plaukų spalvą ir gražiai išryškina sruogeles.

Plaukite plaukus specialiu švelniu šampūnu, skirtu sruogelėmis dažytiems plaukams. Jei jūsų sruogelės įgavo nepageidaujamą gelsvą atspalvį, naudokite sidabro atspalvį suteikiantį šampūną, kad neutralizuotumėte gelsvus tonus. Po to užtepkite kondicionierių arba kaukę, kad paryškintumėte sruogelių atspalvį. Produktuose, skirtuose sruogelėmis dažytiems plaukams, yra lipidų aliejų, Salina kaparių gėlių ekstraktų, keratino ir vitamino B. Jūsų plaukai įgaus kerintį žvilgesį, taps švelnūs, stiprūs ir žvilgantys.

Notino.lt puslapyje rasite geriausių prekių ženklų produktus, skirtus sruogelėmis dažytiems plaukams. Išbandykite intensyvios priežiūros kaukes, šampūnus, paryškinančius jūsų plaukų spalvą arba kondicionierius su našlaičių pigmentu, neutralizuojančiu gelsvą sruogelių atspalvį. Tikrai rasite tinkamą produktą sau musų siūlomoje gaminių gausybėje.