Šampūnas nuo pleiskanų

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Pleiskanos
Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Lytis / amžiaus grupė
Perkamiausi

Turite pleiskanų? Jūs ne vienintelis!

Pusė žmonių populiacijos tam tikru gyvenimo laikotarpiu susiduria su pleiskanomis. Nevalingai kasytis ir matyti, kaip ant drabužių krenta mažytės negyvos odos dalelės, tikrai nėra malonu. Pleiskanas sukelia įvairūs veiksniai, įskaitant odos išsausėjimą, maistinių medžiagų trūkumą, susilpnėjusį imunitetą, netinkamo šampūno ir kitų plaukų priežiūros priemonių naudojimą. Norėdami išgydyti odą, naudokite specialias priemones nuo pleiskanų.

Pirmiausia turite naudoti specialų šampūną nuo pleiskanų! Šampūnas nuo pleiskanų drėkina galvos odą, užkerta kelią odos šerpetojimą sukeliančių mikroorganizmų plitimui ir pasižymi raminamosiomis savybėmis, kurios mažina niežulį. Kokybiškas šampūnas nuo pleiskanų ne tik padės jų atsikratyti, bet ir išvengti naujų pleiskanų atsiradimo.

Išsirinkite geriausią šampūną nuo pleiskanų internetinėje parduotuvėje notino.lt ir džiaukitės gražiais plaukais bei sveika galvos oda! Tarp gausybės mūsų prekių rasite Bioderma, Eucerin, La Roche-Posay, Neutrogena, Vichy, Ziaja ir kitų prekių ženklų prekių.