Pasteliniai plaukų dažai

Pasteliniai plaukų dažai

Išbandykite pastelinius plaukų atspalvius ir suteikite savo plaukams žaismingumo! Iš plataus pastelinių plaukų dažų asortimento galite išsirinkti tinkamą atspalvį, kuris jus puoš ne tik vasaros mėnesiais, bet ir visus metus!

Išbandykite populiarų rausvą atspalvį, kuris tik dar labiau paryškins jūsų šviesius plaukus. Taip pat gali išbandyti melsvus, violetinius ar žalsvus atspalvius. Su pasteliniais Maria Nila, L‘Oréal Paris, Wella Professionals ir kitų prekių ženklų plaukų dažas pasieksite puikių rezultatų!

Pasteline plaukų spalva galite mėgautis kelias dienas arba keletą savaičių. Tai priklauso išskirtinai nuo pasirinkto produkto. Norite tik trumpalaikio išvaizdos pokyčio artėjančiam vakarėliui ar atostogoms? Tokiu atveju rinkitės pusiau ilgalaikius pastelinių spalvų plaukų dažus, purškiamus dažus arba maitinančią ir dažančią plaukų kaukę. Pastaroji suteiks plaukams dar ir švelnumo, ir jau po keleto dienų vėl galėsite džiaugtis ankstesne plaukų spalva.

Norite ilgalaikio pokyčio ir esate tikri, kad pastelinė plaukų spalva tinka? Tada rinkitės ilgalaikius plaukų dažus, kurių dėka nauja plaukų spalva išliks gerokai ilgiau nei po dažančios plaukų kaukės. Jums neprireiks nuolat atnaujinti plaukų spalvos. Nepamirškite palepinti savo plaukų dažytiems plaukams skirtais produktais.

Tinkamai pasiruoškite plaukų dažymui

Jei jūsų natūrali plaukų spalva nėra šviesi, prireiks juos pašviesinti prieš naudojant pasirinktus pastelinius plaukų dažus. Tai padės išgauti idealų pastelinį atspalvį!