Pereiti prie pagrindinio turinio

Pagalba Ukrainai

Padėtis Ukrainoje yra didžiulė tragedija ir Notino komanda nuoširdžiai užjaučia visus nukentėjusiuosius. Šis karas daro didžiulę įtaką milijonų žmonių gyvenimams. Tokioje situacijoje negalime likti abejingais stebėtojais. Darome ir darysime viską, ką galime, kad padėtume ir bent šiek tiek sušvelnintume jos poveikį. 

Kaip padedame

 •  Pradėjome lėšų rinkimo akciją organizacijai UNICEF Čekijos Respublika paremti ir į šią akciją įtraukėme savo klientus. Beveik du mėnesius jie 26 Europos šalyse į krepšelį dėjo po 0,50 euro. Pažadėjome padvigubinti bet kokį įnašą ir 100 % surinktų lėšų skirti nuo karo Ukrainoje nukentėjusiems vaikams ir šeimoms. Klientai pervedė daugiau nei 205 000 aukų ir kartu pavyko surinkti 224 270 eurų, kuriuos organizacija UNICEF Čekijos Respublika tiesiogiai panaudos tikslinei pagalbai Ukrainoje.
 • „Kas duoda greitai, duoda dvigubai – tai itin aktualu kritinėse situacijose. Labai vertiname Notino pagalbą nuo konflikto Ukrainoje nukentėjusiems vaikams. Įtraukti klientus ir padvigubinti surinktą sumą yra puikus būdas suteikti galimybę padėti kiekvienam, net ir per atstumą, bei atjausti tuos, kuriems reikia pagalbos. Tai ypač maloni ir vertinga partnerystė su Čekijos įmone, kuri, kaip ir UNICEF organizacija, veikia tarptautiniu mastu. Surinktų pinigų dėka galime suteikti geriamojo vandens, maisto, šiltų antklodžių, pastogę ir apsaugą vaikams, kuriems šiuo metu to labiausiai reikia. Dėkojame,“ – sakė organizacijos UNICEF Čekijos Respublikoje vykdomoji direktorė Pavla Gomba.
 • Iš karto išsiuntėme 250 000 € vertės materialinę pagalbą.
 • Nedelsdami į pagrindines karo apimtas vietas pristatėme daugiau kaip 500 000 materialinės pagalbos produktų. Kūdikių maistas, sauskelnės, pagrindinės higienos priemonės ar pakavimo medžiagos buvo išsiųsti ten, kur jų labiausiai reikia: į Ukrainos ir Slovakijos pasienį, ligonines bei pabėgėlių centrus, įsikūrusius pačioje Ukrainoje. 
 • Vėliau organizavome dešimtis kitų (daugiau nei 250 000 gaminių) materialinės pagalbos siuntų tiek į pasienį, tiek tiesiai į Ukrainą.

Ir tai ne viskas.

 • Situacija paveikė ir mūsų kolegas Ukrainoje. Suteikėme jiems paramą, atsižvelgę į individualius poreikius, apgyvendinome jų šeimas. Bendraujame su jais ir toliau sprendžiame jų ar jų artimųjų perkraustymo problemą bei kitą galimą pagalbą.
 • Rūpinamės jų gabenimu nuo Ukrainos pasienio. Pirmosios transporto priemonės išvažiavo savaitgalį, vasario 26 ir 27 d., kai išsiuntėme ir pirmuosius krovinius su humanitarine pagalba.
 • Padėjome apgyvendinti dešimtims šeimų, rūpinamės būtiniausiais jų poreikiais. Ir toliau jiems padedame.
 • Siekdami padėti savo kolegoms, atidarėme sąskaitą, į kurią gali siųsti pinigus visi mūsų darbuotojai. Notino patrigubina kiekvieną įnašą.
 • Ruošiame tolimesnę materialią pagalbą. Mes ir toliau stebime situaciją ir kartu su Ukrainos konsulatais bei ne pelno organizacijomis ruošiame dar vieną paramos paketą. 
 • Padedame vietinėms organizacijoms Čekijos Respublikoje, kurios suteikia būstą, apgyvendinimą ir apsaugą visiems, kam to reikia.

Džiaugiamės, kad šią sunkią akimirką esame kartu, ir dėkojame, kad mums padedate.