Mineralinė pudra

Norite, kad jūsų makiažo pagrindas atrodytų tobulai visą dieną? Svajojate apie glotnią velveto švelnumo odą? Pamirškite riebią odą, įsidėkite mineralinę pudrą arba mineralinį makiažo pagrindą į savokosmetinę ir džiaukitės visą dieną išliekančiu tobulai matiniu efektu bet kuria proga.

Jei ieškote makiažo priemonės, kuri padės visą dieną atrodyti nepriekaištingai ir nedirgins odos – ką tik ją radote. Dėl natūraliųjų sudedamųjų dalių mineralinės pudros yra hipoalerginės ir tinka žmonėms, kurių oda jautri. Ypatingą jų naudą pajus žmonės, kurių oda mirši arba riebi, tačiau neišsausinančiomis šios priemonės savybėmis džiaugsis ir turintys sausą odą.

Kas yra mineralinė pudra?

Mineralinė pudra gaminama iš smulkiai sumaltų natūralių mineralų. Dažniausiai šiai priemonei naudojamas silicis ir titano ar cinko dioksidas, kurie natūraliai atspindi saulės spindulius suteikdami puikią apsaugą nuo žalingo saulės spindulių poveikio.

Išmėginkite kokybiškas Clarins, Makeup Revolution ir kitų prekių ženklų mineralines pudras patys. Mūsų parduotuvėje rasite birių mineralinių pudrų, presuotų mineralinių pudrų ir net mineralinių makiažo pagrindų, kurie puikiai pakeičia tradicinius makiažo pagrindus, jei yra tepami naudojant tinkamą šepetėlį. Naudokite mineralinę pudrą visam veidui ar, jei jūsų oda sausa, tik pasirinktose T srities vietose, ir džiaukitės tobulu makiažu, kuris išliks visą dieną.