Pereiti prie pagrindinio turinio

Clarins

Clarins

Claris - aistra grožiui. Clarins yra aukštos kokybės grožio ir odos priežiūros priemonių sinonimas. Šį prabangios kosmetikos ženklą 1954-siais įkūrė prancūzas medicinos studentas Jacques Courtin-Clarins, kuris Paryžiuje atidarė pirmąjį Clarins grožio priemonių institutą. Taip užgimė vienas iškiliausių ženklų grožio produktų istorijoje.

Šiandien Clarins turi butikų daugiau nei 150-tyje šalių ir milijonus ištikimų pirkėjų. Šiuos produktus dievina gražiausios ir žinomiausios garsenybės, tokios kaip Eva Longoria, Madonna, Naomi Watts, Reese Witherspoon, Lucy Liu, Cindy Crawford ar Kate Moss.

Clarins filosofija grįsta pagarba gamtai, todėl gamintojas pirmenybę teikia žolelių pagrindo priemonėms. Clarins laboratorijose gydytojai, biologai, kosmetologai ir kiti specialistai nuolat analizuoja ir bando tūkstančius augalų, kad sužinotų jų geriausias savybes ir išgautų geriausius rezultatus.

Didžiulis Clarins makiažo, odos ir kūno priežiūros prekių pasirinkimas siūlo tik pačius efektyviausius sprendimus visiems kosmetiniams poreikiams. Tai priemonės, gerbiančios gamtą, tradicijas ir moteris bei jų grožį.

Clarins yra gerokai daugiau nei prekės ženklas. Tai įsipareigojimas gražesniam gyvenimui, pagarbai gamtai bei jos įvairovei. Tačiau visų svarbiausia - tai Clarins šeimos istorijos sėkmė, pašvęsta moters grožiui bei balansui tarp gamtos ir mokslo.

„Gamta yra nesibaigiantis Clarins įkvėpimo bei inovacijų šaltinis“. (Olivier Courtin-Clarins)

Žr. visą tekstą slėpti tekstą