Matiniai lūpų dažai

Perkamiausi

Matiniai lūpdažiai - tai geidulys ir paslaptis. Tokia būsite ir jūs, jei naudosite šiuos lūpų dažus! Sukurkite įmantrų įvaizdį darbui, vakarėliui ar pasimatymui su matiniais lūpų dažais.

Nesirinkite lūpų dažų spalvos vien tik pagal progą, atsižvelkite ir į jūsų lūpų formą. Lengvesni atspalviai, pavyzdžiui nude arba rožinis puikiai pabrėš plonesnes lūpas. Ir priešingai - putlesnėms, storesnėms lūpoms, rinkitės raudoną arba burgundiško raudonumo atspalvius.

Kuo matiniai lūpų dažai skiriasi nuo blizgio?

  • Abi šios lūpdažių rūšys turi savo privalumų. Matiniai lūpų dažai suteiks aksominės išvaizdos pasimatymui ar darbo susitikimui. Tai puikus pasirinkimas bet kokia proga.
  • Lūpų blizgesys atrodo žaismingiau ir šventiškiau, todėl labiau tinka vakarėliams ir pramogoms. Blizgis putlina lūpas, todėl jos atrodo gaiviai drėgnokos. Nustebsite, kiek daug žmonių šį efektą laiko itin patraukliu.
  • Lūpų blizgiuose paprastai naudojami drėkinamieji ingredientai, kurių nerasite matiniuose lūpų dažuose. Tai nereiškia, kad matiniai dažai prastesni, nes prieš naudojimą lūpas galite padengti mėgstamu lūpų balzamu.

Skystieji matiniai lūpų dažai

Jei ieškote ilgai išliekančių matinių lūpų dažų, išbandykite skystos konsistencijos priemones. Jūsų lūpos atrodys tobulai net jei visą vakarą mėgausitės vynu, dažų nesugadins nė bučiniai. Skystuosius matinius lūpų dažus lengviau tepti nei įprastus. Tokiuose lūpdažiuose esantis aplikatorius leis dažytis itin preciziškai.

Nepamirškite, kad skystieji matiniai lūpų dažai skirti sveikoms, pakankamai drėgnoms lūpoms. Jei jūsų lūpos suskilinėjusios, tokie dažai tik dar labiau išryškins trūkumus.