Maroko molis

Daugiau jokios sintetikos! Išvalykite kūną, veidą ar plaukus natūraliu būdu. Maroko molis, dar žinomas kaip Gasulo arba Rasulo molis, yra tikras gamtos stebuklas, kurį pamilsite iš karto. Tai nuostabi natūrali alternatyva dušo želėms, muilui ir šampūnams. Maroko molyje gausu mineralinių medžiagų iš augalų, vandens, uolienų ir dirvožemio. Šis molis pasižymi fantastiškomis valomosiomis ir detoksikacinėmis savybėmis.

Maroko molis buvo žinomas jau žiloje senovė, kuomet buvo naudojamas higienai ir odos problemoms gydyti. Iki pat dabar šio molio savybes vertina ne tik Maroko moterys.

Maroko molis plaukams

Ieškote 100 proc. natūralaus šampūno? Pasidarykite kaukę plaukams iš Maroko molio. Sumaišykite molį su šiltu vandeniu ir medumi. Gautą masę įtrinkite į drėgnus plaukus, palikite 5 minutėms, išskalaukite ir mėgaukitės stipresniais, lankstesniais plaukais. Molis taip pat pašalins riebalų perteklių ir išryškins natūralią jūsų plaukų spalvą.

Maroko molis odai

Veido kaukė su Maroko moliu nuskaistins ir fantastiškai išvalys jūsų odą. Tokia kaukė padeda kovoti su inkštirais, sebumo pertekliumi ir efektyviai pašalina negyvas odos ląsteles. Jums tereikia:

  • 1 šaukšto Maroko molio
  • 2 šaukštų vandens
  • kelių lašelių arganų aliejaus arba gėlių vandens

Švelniais sukamaisiais judesiais įtrinkite masę ant drėgnos odos (venkite paakių ir lūpų). Palikite kaukę ant odos maždaug 8 min., tuomet nuskalaukite. Neleiskite kaukei ant odos visiškai išdžiūti, nes tuomet molį bus sunku pašalinti. Molis taip pat gali šiek tiek sausinti odą, todėl jį nuvalius patartina naudoti drėkinamąjį veido kremą arba veido aliejų.

Išbandykite ir kitokias molio kaukes, kurios gali padaryti tikrus stebuklus ant jūsų odos!