Pereiti prie pagrindinio turinio

„Broken doll“

Laukia nepamirštamas Helovino vakarėlis? Išbandykite šį neprilygstamą makiažą ir pavirskite nepakartojama vintažine lėle. Vos keletas produktų iš Barry M ir susikursite nepakartojamą makiažą!

1. žingsnis

Pradėkime nuo makiažo pagrindo. Porcelianinė veido oda ir lygus jos atspalvis padės jums atrodyti kaip tikrai lėlei. Su makiažo pagrindu Fresh Face išsyk susikursite norimą odos atspalvį. Teptuku, kempine ar pirštais tolygiai užtepkite šį makiažo pagrindą ant veido.

2. žingsnis

Smulkius odos trūkumus paslėpkite maskuokliu Fresh Face. Maskuoklį rinkitės vienu ar dviem atspalviais šviesesnį nei jūsų makiažo pagrindas. Taip pat maskuokliu švelniai patepkite ir paakių zoną: taip suteiksite šios zonos odai spindesio.

3. žingsnis

Metas veido kontūrams. Veido pudra arba kontūravimo pieštuku paryškinkite skruostikaulius, žandikaulius ir smilkinius, taip pat – nosį ir smakrą.

4. žingsnis

Dabar dėmesį sutelkite į akis. Jos – vienas iš svarbiausių lėlės atributų. Mūsų tikslas – jas išryškinti ir vizualiai padidinti! Pirmiausia šešėliuokite vokus šviesesniais rausvais šešėliais. Susitelkite ties išoriniu akies kampu.

5. žingsnis

Svarbu suteikti akims ir šiek tiek spalvų! Viršutinius blakstienų kampučius patepkite tamsiai rožiniu šešėliu – taip išryškinsite akis.

6. žingsnis

Nepamirškite blizgučių! Akių vokus lengvai padenkite blizgiais metalo spalvos šešėliais, kurie suteiks papildomo ryškumo – atrodysite tarsi iš pasakos.

7. žingsnis

O dabar pats metas akis šiek tiek vizualiai padidinti. Tai ypač paprastas triukas. Ant viršutinio voko nubrėžkite ilgą, juodą, lenktą liniją. Ties apatiniu voku liniją brėžkite keliais milimetrais žemiau tikrosios akių linijos. Ties apatine linija nupieškite ir tankias blakstienas.

8. žingsnis

Ar prisimenate vaikystės lėles su ypač tankiomis blakstienomis? Būtent tokių blakstienų norite ir jūs! dirbtines blakstienas Faux Mink priklijuokite specialiais blakstienų klijais ir leiskite joms nudžiūti.

9. žingsnis

Įtrūkimai! Jie yra šio šventinio makiažo „vinis“! Juodu akių pieštuku nubrėžkite „įtrūkimo“ linijas ant kaktos ir skruostų. Susitelkite į detales. Įtrūkimus pieškite lygiais judesiais. Įvairesnius įtrūkimus padės išgauti skirtingo pločio linijos.

10. žingsnis

Šešėliai pagyvins jūsų makiažą! Naudokite rudą neutralų atspalvį ir nuspalvinkite įtrūkimus, kad jie atrodytų dar tikroviškiau.

11. žingsnis

Jūsų makiažas beveik baigtas! Paryškinkite lūpas ryškiais rožiniais dažais. Šiek tiek dažų galite užtepti ir ant skruostikaulių.