Koniaku kempinėlė veidui

Filtruoti
Black Friday
Kainų intervalas

iki

Prekės ženklas
Odos atspalvis
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai

Išbandykite madingas koniaku kempinėles veidui, kurios padeda pašalinti makiažą, valo ir švelniai masažuoja jūsų veido odą. Nebepirkite medvilninių diskelių. Jums tereikia vienos valandčios koniaku kempinėlės, kurią galėsite naudoti daugybę kartų.

Natūralių koniaku kempinėlių privalumai

  • jos tinkamos jautriai odai ir alergiškiems žmonėms.
  • nedirgina odos, tačiau efektyviai surenka ir valo nešvarumus.
  • padeda atkimšti poras, apsaugo nuo aknės, spuogų ir inkštirų.
  • švelniai pašalina negyvas odos ląsteles.
  • kempinėlės nekenkia aplinkai.

Kaip naudoti valomąsias koniaku kempinėles?

Iš pradžių kempinėlę sudrėkinkite vandenyje. Jei norite pašalinti makiažą, ant kempinėlės paskleiskite valomąjį veido gelį ar makiažą šalinantį losjoną, nuspauskite vandens perteklių ir veidą valykite švelniais sukamaisiais judesiais. Taip pašalinsite ir negyvas odos ląsteles. Kruopščiai išskalaukite koniaku kempinėlę po kiekvieno naudojimo, išspauskite iš jos vandenį ir leiskite natūraliai išdžiūti. Tinkamai prižiūrima koniaku kempinėlė tarnauja iki 3 mėn.

Kas yra koniaku?

Koniaku kempinėlės gaminamos iš Leopardinio amorfofalo, dar vadinamo velnio liežuviu arba koniaku bulve. Tai Azijos aukštikalnėse paplitęs daugiametis augalas. Dėl unikalių savybių, iš koniaku pagamintos kempinėlės pastaraisiais metais išpopuliarėjo ne tik kosmetikos pramonėje. Koniaku kempinėlėse gausu mineralinių medžiagų, kurios teigiamai veikia natūralų odos balansą.

Atraskite natūralias koniaku kempinėles iš Garnier, Yasumi ar Erborian ir mėgaukitės tobulai švaria oda.