Pereiti prie pagrindinio turinio

Garnier

Apie prekės ženklą Garnier

 Garnier produktai jau daugiau nei šimtmetį daro įtaką vyrų ir moterų gyvenimams visame pasaulyje. Įkurtas Prancūzijoje, šis prekės ženklas po truputį tapo vienu žinomiausių pasaulyje.

 

 

Istorija prasidėjo 1904 m., kai Alfredas Amouras Garnier iš augalų sukūrė pirmąjį plaukų grožiui puoselėti skirtą toniką ir šis netrukus tapo bestseleriu. 1960 m. buvo sukurti pirmieji Garnier plaukų dažai, skirti naudoti namuose, todėl moterys galėjo keisti savo plaukų spalvą kaip mados aksesuarą. Kiti akimirksniu išpopuliarėję produktai yra Garnier micelinis vanduo ir Garnier Pure Active valomasis gelis.

Prekės ženklui Garnier visuomet labai svarbu „išklausyti“ savo klientus ir stengtis kurti tokius odos ir plaukų priežiūros produktus, kurie atitiktų jų poreikius.. Tokiu būdu sukurti gaminiai yra tikrai veiksmingi ir lengvai prieinami, jie paverčia kasdienius grožio priežiūros ritualus tikru malonumu. Būtent dėl to Garnier prekės ženklas tapo tokiu sėkmingu ir dabar jį galima rasti daugiau nei 120 pasaulio šalių.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą