Pereiti prie pagrindinio turinio

Sesderma

Apie Sesderma

Sesderma yra naujoviškos odos kosmetikos prekės ženklas, kurio produktai yra pagrįsti naujausiais dermatologijos ir genokosmetikos srities atradimais. Ši ispanų įmonė nustatė šiuolaikinės odos priežiūros tendencijas, jų produktai yra nepaprastai veiksmingi ir pelnė daug prestižinių apdovanojimų.

 

Sesderma istorija prasideda 1989 m., kai ją įkūrė visame pasaulyje žinomas dermatologas Dr. Gabriel Serrano. Šiais laikais Sesderma odos priežiūros priemonių galima įsigyti beveik 60 pasaulio šalių, o jų produktus vertina ir klientai, ir ekspertai. Sesderma taip pat buvo vienas pirmųjų prekės ženklų, pristatančių odos kosmetiką, kurioje naudojamos revoliucinės nanotechnologijos, leidžiančios veikliosioms medžiagoms prasiskverbti į giliausius odos sluoksnius.

Kai kurios populiariausios prekės ženklo linijos yra Sesderma C-Vit ir Sesderma Azelac, ypač Sesderma kaukės, Sesderma šveitikliai arba Sesderma Salises gelis veidui ir kūnui. Taip pat rekomenduojame Sesderma Hidraderm Facial veido valymo losjoną ir Sesderma SPF 50 apsaugą nuo saulės.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą