Pusiau ilgalaikiai plaukų dažai

Atgaivinkite savo plaukų spalvą arba visiškai pakeiskite jų atspalvį kelioms savaitėms! Pusiau ilgalaikiai plaukų dažai suteiks norimą ryškią spalvą nepažeidžiant plaukų.

Kas yra pusiau ilgalaikiai plaukų dažai?

Pusiau ilgalaikiai plaukų dažai yra laikino poveikio plaukų dažymo priemonė, kurios spalviniai pigmentai neįsigeria giliai į plauką, bet lieka paviršiuje, todėl ilgainiui išsiplauna. Pusiau ilgalaikiai dažai suteikia laikiną atspalvį, kuris palaipsniui nyksta.

Kuomet geriau rinktis pusiau ilgalaikius, o ne ilgalaikius plaukų dažus?

  • Jei norite trumpam laikui, pavyzdžiui ypatingai progai, pakeisti plaukų spalvą.
  • Kai norite pagyvinti plaukų atspalvį ir išgauti natūralią išvaizdą.
  • Jei galvojate apie plaukų dažymą, tačiau naują spalvą norite išbandyti kelioms savaitėms.
  • Jei norite, kad plaukų dažai palaipsniui išsiplautų, tačiau neišryškintų ataugusių plaukų prie šaknų.
  • Jei norite naudoti švelnesnes dažymo priemones nei ilgalaikio poveikio plaukų dažai.

Kiek ilgai išsilaikys pusiau ilgalaikiai plaukų dažai?

Pusiau ilgalaikiai plaukų dažai dažniausiai išlaiko 4-15 plovimo ciklų arba kelias savaites. Jei norite greičiau išnykstančių spalvų, išbandykite nuplaunamus plaukų dažus.

Kuriuos pusiau ilgalaikius plaukų dažus pasirinkti?

Pusiau ilgalaikiai plaukų dažai niekada neatsibos! Išbandykite madingus rožinius pusiau ilgalaikius dažus - atrodykite kaip superžvaigždė vasaros festivalyje ar išskirtinėse atostogose. Mėlyni arba purpuriniai dažai visuomet išskirs jus iš minios. Nepamirškite, kad ryškiausią spalvą išgausite dažydami šviesius plaukus. Dažant tamsius plaukus spalva nebus tokia ryški.

Jei linkstate rinktis jau išbandytą klasiką, įsigykite pusiau ilgalaikius dažus, panašiausius į jūsų plaukų spalvą. Priklausomai nuo išvaizdos, galite įsigyti rausvų, juodų, rudų ar šviesių pusiau ilgalaikių plaukų dažų, kurie nužvilgins jūsų plaukus.

Notino.lt siūlo profesionalų lygio pusiau ilgalaikius plaukų dažus, taip pat dažus, kuriuos galite naudoti namuose. Rinkitės geriausius pusiau ilgalaikius plaukų dažus iš L’Oréal Paris, Garnier ar Inebrya ir mėgaukitės atsinaujinusia išvaizda.