Trumpalaikiai plaukų dažai

Filtruoti
Perkamiausi

Ar jūsų laukia keli svarbūs įvykiai ir norite, kad jūsų plaukų spalva būtų tikrai ryški? Jums padės profesionalūs pusiau ilgalaikiai plaukų dažai.

Galite padaryti plaukų spalvą tolygesnę ir pabrėžti jų natūralų atspalvį arba pakeisti spalvą ir išbandyti ką nors nauja.

Pusiau ilgalaikiai plaukų dažai padės nudažyti pilkus plaukus ir šaknis. Naudojant laikinus plaukų dažus, nėra pavojaus turėti ilgalaikį nepageidaujamą ar nepatinkantį atspalvį, kurio atsikratyti nusidažius ilgalaikiais dažais prireiktų išties daug laiko. Šių produktų pigmentai lengvai nusiplauna, o tai reiškia, kad galite eksperimentuoti ir nuolatos ieškoti naujų atspalvių ir spalvų derinių.

Prieš dažant plaukus: jautrumo testas

Net kai naudojate pusiau ilgalaikius plaukų dažus, nepamirškite atlikti bandymo, kad išvengtumėte galimos alerginės reakcijos. Visada laikykitės instrukcijų, tepkite nedidelį mišinio kiekį, pavyzdžiui, ant odos už ausies, ir palaukite maždaug 48 valandas.

Nepamirškite mažų dalykų, kurie tikrai palengvins visą plaukų dažymo procesą: senas rankšluostis ar marškinėliai pečiams uždengti, apsauginės pirštinės (nebent jos yra dažymo rinkinio dalis) ir bet koks dieninis kremas ar drėkinamasis kremas, skirtas odai aplink jūsų plaukų liniją.

Nebijokite eksperimentuoti ir atraskite laikinos plaukų spalvos magiją. Išbandykite, pavyzdžiui, nuostabias Maria Nila dažančias kaukes, kurios yra įvairiausių atspalvių!