Oscar de la Renta

Oscar de la Renta

Dėmesys detalėms, spalvingi bei moteriški dizainai ir aukščiausia kokybė - tai skiriamieji mados ir parfumerijos dizainerio Oscaro de la Renta bruožai. Jo laikui nepavaldžios kolekcijos moterims visuomet įkvepia pasitikėjimo savimi.

Oscar de la Renta gimė Dominikos Respublikoje. Sulaukęs 18-kos, jis išvyko į Madridą, kur studijavo tapybą, tačiau netrukus atrado aistrą madai. Dizaineris ėmė kurti gerai žinomiems Ispanijos mados namams, o 7-jame dešimtmetyje persikėlė į Niujorką, kur 1965-siais įkūrė nuosavą mados ženklą. Jo kurti dizainai netruko išpopuliarėti ir tarp pirmųjų JAV damų.

Oscar de la Renta kvepalai unikalūs, kaip ir dizainerio mados kūriniai. Kaip teigė pats O. de la Renta, „Naudoti kvepalus yra prabanga. Tai savęs ir savo vaizduotės lepinimas“. Išbandykite moteriškus, gėliškų aromatų Oscar de la Renta Bella Rosa, Oscar de la Renta Bella Blanca, Oscar de la Renta Volupté arba the Oscar de la Renta Oscar. Vyrai tiesiog dievina aromatingą Oscar de la Renta Gentleman tualetinį vandenį ir Oscar de la Renta Pour Lui su odos natomis.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Perkamiausi