Skip to main content

Kelnaitės po gimdymo

Perkamiausi

Patogios kelnaitės nėščiosioms ir po gimdymo

Suteikite sau didžiausią komfortą pirmomis dienomis bei savaitėmis po gimdymo! Šios kelnaitės yra pralaidžios orui, švelnios ir gerai prilaiko pogimdyminius higieninius paketus. Dėl tamprių gumyčių puikiai laikosi, bet niekur nespaudžia ir netempia, todėl suteikia komfortą jau pirmomis dienomis po gimdymo ir yra itin švelnios jautrioms vietoms. Patarsime jums, kaip išsirinkti kelnaites po gimdymo. Kelnaitės po gimdymo ir jų privalumai

  • Yra pralaidžios orui ir palengvina gijimą po gimdymo.
  • Puikiai pritaikytos pogimdyminiams higieniniams paketams.
  • Tinka ir jautriai odai.
  • Labai malonios ir praktiškos dėvėti gimdymo namuose ar ligoninėje.

Kelnaitės nėščiosioms ir po gimdymo

Pralaidžius orui, elastiškus bei švelnius odai apatinius geriausia įsigyti dar nėštumo metu, kai kūnas pradeda ruoštis motinystei. Didėjančias krūtis puikiai prilaikys liemenėlės nėščiosioms. Taip pat rekomenduojame įsigyti ir kelnaites nėščiosioms, nes jos nespaudžia pilvo ir prisitaiko prie figūros.

Iškart po gimdymo jums pravers tinklinės kelnaitės, kurias panaudojus galima iškart išmesti. Vėliau, pogimdyminiu laikotarpiu, patogumą užtikrins skalbiamos kelnaitės, skirtos daugkartiniam naudojimui.

Mūsų patarimas: nepamirškite į ligoninę ar gimdymo namus pasiimti 3–4 vienkartines kelnaites po gimdymo.

Kelnaitės nėščiosioms ir po gimdymo užtikrina komfortą, kurio nusipelno kiekviena nauja mamytė! Gimdymo krepšyje taip pat turėtų būti žindymo įklotai, elastinis diržas po gimdymo, pogimdyminiai paketai ar kremas speneliams. Didelis prekių mamoms ir kūdikiams pasirinkimas puslapyje notino.lt!