ELIZABETH ARDEN

Apie Elizabeth Arden

Elizabeth Arden atidarė savo pirmąjį grožio saloną 5-ojoje aveniu Niujorke tais laikais, kai moterys ne tik labai retai pradėdavo savo verslą, bet dažniausiai net nenaudojo makiažo. Taigi legendinė novatorė ir verslininkė daugiau nei prieš šimtmetį padėjo kertinį Amerikos kosmetikos pramonės akmenį.

 

Arden viena pirmųjų pradėjo taikyti mokslines naujoves kosmetikoje ir propagavo holistinį požiūrį į grožį. Ji ragino moteris drėkinti odą, vengti tiesioginių saulės spindulių ir kasdien mankštintis. Prekės ženklo Elizabeth Arden filosofija buvo rūpintis oda, o ne slėpti jos trūkumus.

Nepripažindama jokių kompromisų, Elizabeth Arden rūpinosi, kad jos produktai išties padėtų moterims, ir daugelis jų greitai tapo ikonomis, pavyzdžiui, Elizabeth Arden Eight Hour Cream, legendiniai Elizabeth Arden kvepalai Blue Grass arba firminiai Elizabeth Arden ryškiai raudoni lūpų dažai.

Kiekvieną dieną Elizabeth Arden produktai padeda žmonėms visame pasaulyje jaustis gražesniems ir labiau pasitikintiems savimi, o pačios Elizabeth Arden istorija vis dar įkvepia daugelį.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Perkamiausi