Elie Saab

Elie Saab

Elie Saab kvepaluose slypi šiuolaikinio mados pasaulio ir žavingo arabų kraštovaizdžio žavesys. Šis Vakarų ir Rytų kultūros elementų derinys būdingas ir kitiems šio išskirtinio, iš Libano kilusio dizainerio darbams.

Elie Saab mada susižavėjo dar jaunystėje ir savo pirmąjį butiką atidarė būdamas vos 18 metų. Sėkmė atėjo palaipsniui, tačiau didžiausias proveržis nutiko 2002 metais, kuomet aktorė Halle Berry ant raudonojo kilimo pasirodė ir Oskaro statulėlę atsiėmė vilkėdama burgundiška šio dizainerio kurta suknele. Nuo tada Elie Saab sukneles vilki ir daugelis kitų garsių įžymybių, tarp jų Angelina Jolie ir Taylor Swift.

Praėjus beveik 10 metų nuo pirmojo butiko atidarymo, pasirodė ir prekės ženklo Elie Saab kvepalai. Jau patį pirmąjį aromatą paprastu pavadinimu Elie Saab Le Parfum išsyk pamėgo moterys visame pasaulyje. Visi kiti vėliau pasirodę Elie Saab aromatai taip pat atspindi šio vieno aukštosios mados pasaulyje žymiausių vardų imponuojamą prabangą. Atraskite moteriškumą, eleganciją ir jausmingumą, slypintį visuose Elie Saab aromatuose.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Ypatingoms progoms
Linija