Pereiti prie pagrindinio turinio

Calvin Klein

Apie Calvin Klein

1968 metais Calvin Klein drauge su savo draugu ir bendražygiu Barry Schwartz įkūrė savo vardo kompaniją „Calvin Klein, Ltd“. 1980-aisiais Calvin Klein kuklias džinsines kelnes pavertė lig šiol legenda išlikusiu drabužių dizaino objektu, ant kelnių užpakalinės kišenės įspausdamas savo firminį ženklą.

Paprastos linijos ir subtilus dizainas yra neatsiejama Calvin Klein prekės ženklo dalis. Taip pat Calvin Klein kvepalai yra tapę legendiniais ne tik dėl aromatų sudėties, bet ir dėl tobulo pakuočių dizaino. Praeito šimtmečio septintojo dešimtmečio pradžioje pasirodė pirmieji Calvin Klein aromatai, ir jie iki šių dienų yra išlaikę to meto dvasią.

Praeito šimtmečio devintojo dešimtmečio pradžioje Calvin Klein pristatė visiškai naujus kvepalus Obsession ir Eternity. Jų aromatai tapo legendiniai ir išvedė Calvin Klein į aukščiausią pasaulinių prekių ženklų lygą. Calvin Klein kvepalai kuriami bendradarbiaujant su garsiausiais viso pasaulio kvepalų gamintojais, o gamybos procesą koordinuoja kosmetikos pramonės lyderė Coty.

Kai išgirsti Calvin Klein...

...apie ką pagalvoji? Calvin Klein rankinę? Calvin Klein apatinį trikotažą? Ar ikoninį Calvin Klein Euphoria aromatą? Visi atsakymai teisingi.

Calvin Klein prekės ženklas apima platų produktų asortimentą – kai kuriuos iš jų galbūt turite savo spintoje ar kosmetikos priemonių krepšelyje. Calvin Klein yra pasaulyje pripažintas gyvenimo būdo prekės ženklas, atstovaujantis tokioms vertybėms kaip drąsa ir pažangumas. Jas atspindi viliojanti ir dažnai minimalistinė mados estetika. Visi Calvin Klein kūriniai yra nesenstantys, modernūs, klasikiniai ir provokuojantys. Viso to nebūtų, je ne vyras, gimęs 1942 m. lapkričio 19 d. Bronkse, – Calvin Klein.

Calvin Klein – nežinomas dizaineris

Dalį Calvin Klein prekės ženklo sėkmės lėmė ne tik paties dizainerio talentas ir pastangos, bet ir jo tėvai. Calvin tėvas turėjo maisto prekių parduotuvę, o motina, dirbusi siuvykloje, savo meilę madai ir dizainui perdavė sūnui. Pirmosios Calvin meninės išraiškos buvo mados eskizai, sukurti jam dar būnant paaugliu. Vėliau jis vystė savo talentus vidurinėje mokykloje, kuri specializavosi meno ir dizaino srityje, galiausiai 1963 m. baigė Niujorko valstijos universitetą.

Kaip augo Calvin Klein prekės ženklas

Baigęs universitetą, kitus 5 metus, prieš pradėdamas savo verslą, Calvin Klein kaupė patirtį. 1968 m. jis sužibėjo mados pasaulyje, kai kartu su bendradarbiu Barry Schwarz įkūrė įmonę. Netrukus jie tapo žinomi dėl kuriamų kostiumų ir paltų, po to juos lydėjo Calvin Klein sportinės aprangos sėkmė.

Calvin Klein mada nuo A iki Z

Aštuntojo dešimtmečio pradžioje Calvin Klein lydėjo sėkmė, o jo prekės ženklas pradėjo kurti vis daugiau mados gaminių, įskaitant aksesuarus. Moterims skirti Calvin Klein batai, Calvin Klein rankinės ir lagaminai buvo itin paklausūs, o dėl minimalistinio stiliaus juos buvo lengva derinti tarpusavyje. Devintajame dešimtmetyje prekės ženklas dar labiau išaugo, jį lydėjo dar didesnė sėkmė dėl CK apatinio trikotažo. Net Calvin Klein kvepalai tapo esminiu daugelio klientų pirkiniu.

Calvin Klein visiems ir visada

Calvin Klein yra kelis kitus prekės ženklus vienijanti įmonė: Calvin Klein Underwear, reklamuodami savo aukščiausios kokybės apatinius drabužius ir siūlydami itin patogias Calvin Klein trumpikes bei apatinius drabužius moterims, dažnai renkasi provokuojančius elementus. Calvin Klein Jeans yra neformali prekės ženklo dalis, skatinanti džinsinio audinio drabužių dėvėjimą, o madingi šios linijos rūbai garsėja kokybe ir unikaliomis detalėmis. Galiausiai Calvin Klein Performance siūlo produktus aktyvų laisvalaikį mėgstantiems vyrams ir moterims, taip pat parduoda maudymosi drabužius, avalynę ir vaikiškus drabužius.

Calvin Klein kvepalai

Kur klesti mada, netrukus atsiranda ir kvepalai – Calvin Klein kvepalai jau daug metų itin mėgstami visame pasaulyje. Aukščiausia kokybė ir intensyvus parfumerių darbas tikrai atsipirko – daugelis moterų ir vyrų didžiuojasi turėdami Calvin Klein kvepalus.

Calvin Klein kvepalai moterims

Moterims skirti Calvin Klein aromatai patraukė žmonių dėmesį dar devintajame dešimtmetyje, kai pirmą kartą buvo pristatytas aštrus rytietiško aromato Calvin Klein Obsession. Tačiau ir kiti šio prekės ženklo kvepalai įrodo, kad Calvin Klein išties žino, kaip kurti kvepalus. Buvo sukurtos net kelios moterims skirto CK Eternity versijos, įskaitant Calvin Klein Eternity Air, Flame, Intense ar Moment. Dauguma moterų visuomet džiaugsis gavusios dovanų Calvin Klein Eternity kvepalų rinkinį.

Svaiginantis, ilgai išliekantis aromatas ir nepakartojamo dizaino buteliukas yra pagrindinės priežastys, kodėl moterys pamėgo Calvin Klein Euphoria nuo pat šių kvepalų pasirodymo 2005 m. Vėliau atsirado kitos šio aromato versijos – CK Deep Euphoria parfumuotas vanduo, Euphoria ir Deep Euphoria bei lengvesnės jų versijos – Calvin Klein Euphoria tualetinis vanduo, kuris yra idealus pasirinkimas naudoti kasdien.

Calvin Klein Beauty ir Sheer Beauty yra tikra moteriško grožio šventė. CK One Shock tualetinis vanduo ir IN2U puikiai tinka ryžtingoms moterims, kurios pasinaudoja visomis gyvenime pasitaikančiomis progomis.

Calvin Klein kvepalai vyrams

Calvin Klein priemonės po skutimosi vyrams visuomet suteikia elegancijos ir jaunatviškumo – puikus bet kurio šiuolaikinio vyro pasirinkimas. Kaip ir CK Obsession moterims, Calvin Klein Obsession parfumotas vanduo vyrams yra tikra žvaigždė ir nuo devintojo dešimtmečio – daugelio vyrų nuolat naudojama priemonė – kaip ir CK Eternity.

Calvin Klein Eternity – tualetinis vanduo, tapęs ikona CK vyriškų kvapų pasaulyje. Po originalo Eternity for Men sekė CK Eternity Air vyrams, Flame ir Eternity Eau de Parfum. Net jei nesi didelis šių kvepalų gerbėjas, Tau patiks Calvin Klein Eternity dovanų rinkinys. Didžiulė kvepalų moterims Euphoria sėkmė įkvėpė prekės ženklą sukurti ir tualetinį vandenį vyrams Euphoria ir užbaigti šį viliojančių kvapų duetą.

Vyriškų kvapų pasaulyje CK One tualetinis vanduo simbolizuoja gaivumą, kurį galite rasti ir CK One Shock ar CK Free aromatuose. Visgi CK One kvapai labiausiai garsėja unisex tualetiniais vandenimis, kurie padėjo Calvin Klein pradėti nedidelę kvapų revoliuciją dvidešimtojo amžiaus paskutinį dešimtmetį.

Calvin Klein unisex kvepalai

Skiriamoji riba tarp Calvin Klein tualetinio vandens moterims ir vyrams išnyko, o CK One tualetinis vanduo nuo šiol yra pavyzdinis prekės ženklo aromatas. Norėdamas įtikti visiems skoniams Calvin Klein sukūrė kitus unisex kvapus: CK One Gold ir Platinum tiems, kurie mėgsta kažką ypatingo, o CK One Summer skirtas norintiems pasimėgauti nepamirštamais laukinės vasaros malonumais, įsikūnijusiais visame, tiek moterims, tiek ir vyrams, skirtame Calvin Klein kvapų pasaulyje. Atraskite didžiulę CK kvapų paletę.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą