Pereiti prie pagrindinio turinio

Bourjois

 
 
 
 
 
Ar esate pasirengę pasilinksminti? Paryžiaus gyventojams grožis yra džiaugsmas, o ne darbas. Naudokite Bourjois produktus, kad sukurtumėte nepriekaištingą savo akių, lūpų ir veido bei nagų išvaizdą – visa tai ir Paryžietiškas žavesys yra garantuoti. Sveiki atvykę į grožio fiestą, tesitęsia ji iki gyvenimo galo!   

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Apie Bourjois

 Bourjois grožio priemonės padės jums sukurti žymiojo prancūziško stiliaus ir elegancijos dvelksmą, tuo pačiu išryškinant ir savo asmeninį žavesį. Šie sumanūs makiažo produktai ir naujoviški jų sprendimai supaprastins jūsų kasdienio grožio ritualą ir tuo pačiu suteiks jums galimybę būti kūrybiškiems.

 

Bourjois kaip scenos ir meno makiažo priemones siūlančio prekės ženklo istorija prasidėjo 1863 m, kai aktoriaus Joseph-Albert Ponsin, pradėjo kurti makiažo priemones savo kolegoms. Netrukus jo kuriamais produktais susidomėjo ir žmonės už teatro pasaulio ribų, o Bourjois makiažo priemonės visame Paryžiuje išgarsėjo savo kokybe, praktiškumu ir elegantišku dizainu.

Šiandien lengvų, smagių ir patogių naudoti Bourjois grožio produktų tradicija tęsiasi. Bourjois tušas vis dar sukuria suteikia jūsų akims įspūdingo ryškumo o Bourjois Healthy Mix makiažo pagrindas priverčia bet kurį veidą spindėti. Nuo įkūrimo pasikeitė tik tai, kad dabar šis prekės ženklas yra vienas mėgstamiausių visame pasaulyje.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą