Pereiti prie pagrindinio turinio

Ziaja

Apie Ziaja

 Šią aiškią ir nuoširdžią žinutę Ziaja grožio priemonės siunčia savo klientams nuo pat įsikūrimo 1989 m. – aukščiausios kokybės produktai už prieinamą kainą. Atsisveikinkite su papilkėjusia, sausa ar suglebusia oda, nustokite nerimauti dėl pažeistų plaukų ir atraskite paprastumo žavesį.

Lenkišką prekės ženklą Ziaja įkūrė vaistininkų pora Aleksandra ir Zenonas Ziaja, nusprendę pradėti gaminti produktus iš natūralių ingredientų. Pirmasis jų kūrinys buvo  alyvuogių kremas, kuris tapo populiariu nuo pat pradžių. Ziaja grožio priemonių asortimente visuomet rasite priemonių savo odai ir plaukams, taip pat intensyvaus drėkinimo ir priežiūros produktų, kurie dėl naujoviškų formulių ir sudėtyje esančių ožkos pieno, kakavos sviesto ar laukinės rožės veikliųjų medžiagų puikiai stiprins jūsų plaukus.

Ziaja Cacao Butter produktų liniją sudaro, pavyzdžiui, veido ir kūno emulsija, kremas nuo raukšlių su kofermentu Q10 arba lūpų balzamas. Šiuose produktuose gausu antioksidantų, mineralinių druskų ir riebalų rūgščių, kurie neleidžia odai išsausėti. Kita populiari linija yra Ziaja Goat Milk. Išbandykite enziminį šveitiklį, silikoninį mikro šveitiklį arba kūno sviestą. Galiausiai, jums tikrai patiks Ziaja rankų kremas, kuris puikiai rūpinasi suskirdusia rankų oda bet kokiu oru.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą