Velykų dovanos ir išpardavimai

Ar vien pagalvojus apie kalnus šokolado ir kiaušinių jums pasidaro bloga? Velykos – ne vien gausybė maisto. Galite rinktis ir įvairias neįprastas Velykų dovanas. Suteikite savo artimiesiems džiaugsmo padovanodami Velykų dovanas, kurios pridės jiems grožio, o ne papildomų kilogramų. Pasisemkite įkvėpimo apžiūrėję mūsų Velykų dovanų idėjas.

Ką manote apie mažas dovanas, kuriose puikiai atsispindi Velykų tematika? Holika Holika muilo Smooth Egg Skin forma primena kiaušinį, o jo sudėtyje esantys kiaušinio baltymai standina odą. Taip pat galite išmėginti vieną iš spalvingųjų EOS lūpų balzamų, kurie primena gražiai nudažytus Velykų kiaušinius.

Ieškote naujoviškos Velykų dovanos suaugusiesiems? Ką manote apie kvepalus su „velykiniu“ Playboy zuikučiu? Na, o jei ieškote Velykų dovanos vaikams, jiems visuomet patiks kosmetikos priemonės su linksmais veikėjais.

Pavasaris – tobulas metų laikas naujiems kvepalams, purškiamosioms kojinėms ar dekoratyvinei kosmetikai. Notino.lt paruošė puikių Velykų proga išparduodamų prekių, ir kiekvienas ras tai, ko ieškojo. Mėgaukitės puikiomis Velykomis pasinaudodami mūsų Velykų pasiūlymais ir suteikite džiaugsmo sau ir artimiesiems.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą